Фірма з орбіти нардепа Максима Єфімова облаштує в Краматорську фонтан за 72 мільйони з космічно задертими цінами

Фірма з орбіти нардепа Максима Єфімова облаштує в Краматорську фонтан за 72 мільйони з космічно задертими цінами
35128 ПЕРЕГЛЯДІВ

18 червня Управління капітального будівництва та перспективного розвитку міста Краматорської міськради (Донецька область)  уклало договір з ТОВ «Стройуком» з влаштування у парку культури і відпочинку «Сад Бернадського» в Краматорську майданчику з сухим фонтаном вартістю 71,99 млн гривень. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

На аукціон з закупівлі очікуваною вартістю 72,20 млн гривень окрім «Стройукома» подалось лише ТОВ «Автоінтерстрой». Воно запропонувало виконати підряд по ціні очікуваної вартості. Під час конкурсу  «Автоінтерстрой» не змінив первинної пропозиції, що  дозволило «Стройукому» легко отримати підряд, запропонувавши замовнику дисконт менше одного відсотка.

За договором «Стройуком» має повністю виконати підряд з облаштування майданчика з сухим фонтаном у серпні 2022 року. В цьому році фінансування обмежиться 11 млн гривень, з яких 10 млн мають надійти з державного бюджету. У наступному році краматорські чиновники розраховують знайти на фонтан 60 млн гривень з місцевих ресурсів. Власне сам фонтан з загального кошторису на майже 72 млн гривень обійдеться у 15,75 млн гривень. Його розроблятиме німецький виробник Oase GmbH.

«Сухий» фонтан від звичайного відрізняється тим, що немає видимої чаши для сбору води, його резервуар знаходиться під тротуаром. Струмені води виходять з подземного резервуару і поднимаются над пішохідною поверхнею. Коли фонтан не працює, пішоходна зона лишається сухою, через що цей фонтан отримав свою назву.

Згідно до підсумкової відомості ресурсів, що зазначив «Стройуком» у своїй пропозиції,  однією з найбільших статей розходів стануть гранітні плити, що підрядник планує закуповувати на 3034 м2 за 15,23 млн гривень.  Зокрема, з Новоданилівського родовища на Дніпропетровщині планується закупити гранітні плити товщиною 5 см (інші параметри плити не зазначені) по 4856 гривень/м2. В той же час бруківка такою товщиною пропонується з Новоданіливського кар’єру в Інтернеті по 1180 гривень/м2, тобто в чотири рази дешевше за ціну «Стройукома».

Пісок природний рядовий коштує у підсумковій відомості ресурсів «Стройукома» 616 гривень/м3, у той час як місцеві постачальники пропонують пісок вдвічі дешевше – по 200 гривень/т, що приблизно становить 300 грн/м3.

Щебінь фракції 20-40 у відомості «Стройукома» коштує  близько 1600  гривень/м3, що на 63% дорожче від цін з моніторингу ДерждорНДІ у Дніпропетровській області, згідно до якого такий щебінь для дорожніх робіт підрядники закуповують по 604 гривні/м3.

Передбачені у відомості підрядника і матеріали по догляду за майбутнім фонтаном. Наприклад, альгицид  для боротьби з водоростями ALGA POWER в упаковці на 5 л планують закуповувати за 1178 гривень/упаковка. Проте  в  Інтернеті  він коштує вдвічі дешевше по 420 – 495 гривень.

Вентиль автоматичного промивання VRAC BASIC, 2 коштує  у відомості підрядника 41 514 гривень, вроздріб продається на 10 000 гривень дешевше.

ТОВ «Стройуком» засноване у Краматорську в 2016 році, власниками зазначені Максим Терещенко та Максим Рисс.  З початку 2021 року «Стройуком» отримала підрядів на 120,98 млн гривень, в 2020-му – на 169,94 млн гривень. Максим Терещенко раніше був директором будівельної компанії «Крамміськбуд» ,що через КУА АПФ «Укрмашінвест» належала до групи нардепа Максима Єфімова. За даними системи «Youсontrol», основними напрямками діяльності групи Єфімова є машинобудування (Старокраматорський машинобудівний завод та Краматорський завод важкого верстатобудування), сільське господарство та альтернативна енергетика. Партнерами Єфімова по значній кількості компаній виступають члени родини екс-народного депутата та екс-міністра Мінрегіонбуду Анатолія Близнюка.

nashigroshi.org


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: wikibazainfo@gmail.com

Теги: Стройуком,Сад Бернадського,Максим Єфімов,Краматорськ,Автоінтерстрой,Макси Терещенко,Максим Рисс,Крамміськбуд,Украина,Україна,Бернадский,Терещенко,Рисс,КУА АПФ «Укрмашінвест»,КУА АПФ Укрмашінвест,КУА АПФ ,Укрмашінвест,Анатолій Близнюк,Близнюк,Мінрегіонбуд,Єфімов,ТОВ «Стройуком»,ТОВ Стройуком,ТОВ,VRAC BASIC,ALGA POWER,Щербінь,ДерждорНДІ, Дніпропетровська область
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео