Скандал у Вінницькому обласному госпіталі ветеранів війни: головний лікар Валерій Бабійчук нараховував родичам матеріальну допомогу та премії, а пацієнтам не вистачає на харчування

Скандал у Вінницькому обласному госпіталі ветеранів війни: головний лікар Валерій Бабійчук нараховував родичам матеріальну допомогу та премії, а пацієнтам не вистачає на харчування
30651 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Вінницькому обласному госпіталі ветеранів війни уже рік назріває скандал. 
Спочатку через карантин шпиталь перестав приймати на планову госпіталізацію ветеранів, аж поки вояки не влаштували мітинг під лікарнею. 

Зараз головний лікар Валерій Бабійчук намагається отримати від НСЗУ ще один пакет послуг - стоматологічний. І планує закрити реабілітаційний центр закладу, який є  важливим для відновлення ветеранів. При цьому головний лікар вирішив звільнити понад півсотні людей персоналу.

Бабійчукові “сиротки”

Ще місяць тому керівник госпіталю скаржився, що немає що хворим їсти і побирався по фермерах, просячи яйця і картоплю для харчування пацієнтів. 


Тобто, пацієнтам не вистачає на харчування, але вся родина директора Бабійчука працевлаштована у тому ж шпиталі та отримує немалі зарплати. Як-от дружина та донька Бабійчука працюють заввідділеннями. Про це йдеться на сторінці госпіталю.Також заввідділенням працює сваха головного лікаря.


А син - завідує кабінетом.

І хоча восени минулого року госпіталь майже не приймав ветеранів через карантинні обмеження, син директора шпиталю регулярно отримував немалу зарплату та ще і доплату як медик.

 

Нагадаємо, що родина головлікаря Бабійчука побудувала приватне житло на території ветеранського шпиталю та на території колишнього парку лікарні ім.Ющенка, про що Автомайдан уже публікував розслідування

 

Хто б не писав - а віз і нині там

Протягом 2020 року Валерій Бабійчук неодноразово нараховував своїй родичам матеріальну допомогу, премії та допомогу медикам, що є конфліктом інтересів, який досі не врегульовано. На це вказують у своєму зверненні і народні депутати.

Також народні депутати вимагають проведення повного аудиту діяльності закладу з залученням народних депутатів та громадськості від ветеранських організацій та дострокового звіту керівника закладу про діяльність.

Розміщуємо повний текст документу. Під зверненням підписались  Лариса Білозір, Микола Кучер, Геннадій Вацак, Юлія Овчинникова, Ірина Борзова,  Аліна Загоруйко, Олександра Устінова, Олег Мейдич та  Максим Пашковський.

 

 

 


Звичайно, і раніше таких звернень було чимало, а Бабійчук досі на місці. Та щоб одразу вісім народних обранців були єдині - це вперше.

Громадська міська координаційна рада підготувала звернення до голови Вінницької обласної ради В.Соколового з проханням включити їх представників до робочої групи.

Источник

Теги: Громадська міська координаційна рада,Украина,Україна,Вінницька обласна рада, Вінниця, Вінницька область,Винница, Винницкая область,Валерій Бабійчук,Бабійчук,Валерий Бабийчук,Бабийчук,Лариса Білозір, Микола Кучер, Геннадій Вацак, Юлія Овчинникова, Ірина Борзова, Аліна Загоруйко, Олександра Устінова, Олег Мейдич ,Максим Пашковський,Пашковський,Борзова,Загоруйко,Устінова,Овчинникова,Вацак,Кучер,Мейдич,Білозір,депутати,депутат,народні депутати,нардеп,нардепи,Автомайдан ,НСЗУ
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео