У Скічка віддали 10 мільйонів на ремонт стадіону фірмі з криміналом, відхиливши чотири дешевші пропозиції

У Скічка віддали 10 мільйонів на ремонт стадіону фірмі з криміналом, відхиливши чотири дешевші пропозиції
56936 ПЕРЕГЛЯДІВ

Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації 28 травня за результатами тендеру замовив ТОВ «Ремтехналадка» реконструкцію стадіону «Шахтар» по проспекту Ватутіна, 11 м. Ватутіне Черкаської області за 9,00 млн грн. Про це пише Олександр Безпрозванний у «Кропиві».

Як зазначає видання, в ході торгів були відхилені всі чотири дешевші пропозиції. Вартість найдешевшої пропозиції від ТОВ «ВКФ «Енергобудпроект» складала 7,7 млн грн. Втім вона була відхилена через використання учасником удосконаленого електронного підпису, який тендерний комітет не визнав «кваліфікованим».

Згідно з договором, роботи по реконструкції стадіону мали б завершитися до кінця цього року, але укладеною додатковою угоду кінцевий термін здачі об’єкту визначено вже кінець червня 2022 року.

Переможець тендеру ТОВ «Ремтехналадка» фігурує у розслідуванні двох кримінальних проваджень за фактом розтрати та привласнення майна.

Триває розслідування по факту поставки фірмою понад 5 тис кубічних метрів деревини (пиловника) для АТ «Укртрансгаз» вартістю 9,9 млн грн. Термін досудового розслідування продовжено до серпня. В ході слідства було встановлено, що ТОВ «Ремтехналадка» для виконання договору купила 4 тис кубічних метрів деревини в одному з лісгоспів на суму в 3,79 млн. грн.

Крім того, службових осіб ТОВ «Ремтехналадка» підозрюють у привласненні коштів Дніпровського РСП «Украерорух» Дніпропетровського управління. В ході розслідування можливої розтрати коштів на будівництві модульної адмінбудівлі на території аеропорту Запоріжжя виявлено неправдиву інформацію, подану в тендерній документації. Зокрема вказувалося, що частину робіт із використанням спецтехніки буде виконувати ФОП. Слідством було встановлено, що зазначений ФОП не має господарських відносин з переможцем тендеру та про виконання ним робіт у місті Запоріжжя йому нічого не відомо.

ТОВ «Ремтехналадка» зареєстровано в Полтаві. Власницею значиться Євгенія Корнберг, директор Володимир Медяник.

Від «Наших грошей»

  • Окрім ТОВ «ВКФ «Енергобудпроект», конкурентами ТОВ «Ремтехналадка» також були ТОВ «Інвестлогістикбуд», ТОВ «Фірма «Расава», ТОВ «ПМ-Арсенал».
  • У 2016-2021 рр. ТОВ «Ремтехналадка» виграла тендерів на загальну суму 107,32 млн грн.

nashigroshi.org

Теги: Ремтехналадка,ТОВ Ремтехналадка,Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації,Євгенія Корнберг,Володимир Медяник,Інвестлогістикбуд,ПМ-Арсенал,Енергобудпроект,стадіон Шахтар,Украина,Україна,ТОВ,Медяник,Корнберг,Шахтар,Черкаська обласна державна адміністрація, Черкаська область,Черкассы,Олександр Безпрозванний,Безпрозванний,Украерорух,ТОВ «ВКФ «Енергобудпроект» ,ТОВ «ВКФ «Енергобудпроект», ТОВ «Інвестлогістикбуд», ТОВ Інвестлогістикбуд,ТОВ «Фірма «Расава», ТОВ «ПМ-Арсенал»,ТОВ Фірма «Расава», ТОВ ПМ-Арсенал,Фірма Расава, ПМ-Арсенал
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео