Ірина Венедіктова провела міжвідомчу нараду щодо створення Концепції розвитку кримінальної юстиції та системи органів правопорядку

Ірина Венедіктова провела міжвідомчу нараду щодо створення Концепції розвитку кримінальної юстиції та системи органів правопорядку
27060 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова провела міжвідомчу нараду з керівництвом Офісу Президента України, Ради національної безпеки та оборони України, Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань та Державної фіскальної служби. У ході зустрічі обговорили створення Концепції розвитку кримінальної юстиції та системи органів правопорядку.

«Концепція має бути візіонерською, вона має закласти основу законодавчої бази за якою усім нам працювати у майбутньому. Цією концепцією ми визначимо дороговкази та вектори розвитку системи на найближчі 10 років», - наголосила Ірина Венедіктова.

Офіс Генерального прокурора представив колегам свої напрацювання до Концепції, розроблені спільно з Радою національної безпеки та оборони України, міжнародними експертами та представниками громадськості.

Попередня Концепція реформування кримінальної юстиції України була затверджена ще у 2008 році і її імплементація була досить успішною, проте умови сьогодення вимагають змін.

 «Подальший розвиток кримінальної юстиції та системи органів правопорядку потребує концептуального бачення з урахуванням нових реалій. За 13 років в країні змінилися криміногенна ситуація, структура злочинності, зростають кіберзагрози, триває конфлікт на Сході України та окупація частини територій. Тому ми маємо модернізувати підходи, напрацювати зміни до кримінально-процесуального законодавства, орієнтуватись на превенцію злочинів, швидке і ефективне розслідування та судовий розгляд», - резюмувала Генпрокурор.

У ході обговорення присутні поділилися своїм баченням щодо розробки та втілення концепції та домовилися про створення спільної робочої групи, яка напрацює консолідоване бачення розвитку кримінальної юстиції та системи органів правопорядку в Україні.

Учасники наради висловили думку, що в основу Концепції необхідно закласти показники, за якими буде вимірюватися ефективність її імплементації.

У рамках напрацювання документу Офіс Генерального прокурора ініціював проведення соціологічного дослідження рівня та стану злочинності в Україні, підготовка до якого наразі триває.

gp.gov.ua

Теги: Ірина Венедіктова,Генеральний прокурор,Офіс Генерального прокурора,кримінальна юстиція,Венедіктова,Венедиктова,Ирина Венедиктова Википедия,Ирина Венедиктова,ГПУ Венедиктова,ГПУ Ирина Венедиктова,Генеральный прокурор ,Генеральный прокурор Венедиктова,Генеральный прокурор Ирина Венедиктова, Генпрокурор ,Міністерство внутрішніх справ, Служба безпеки України, Державне бюро розслідувань ,Державна фіскальна служба,МВС,СБУ, СБ Украины, СБ України,Украина,Україна,Служба безпеки, Служба Безпеки України,Служба безопасности,Служба безопасности Украины,ДБР,ДФС
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео