Мэр Каменского Андрей Белоусов оформил на свою жену местный завод железобетонных изделий

Мэр Каменского Андрей Белоусов оформил на свою жену местный завод железобетонных изделий
62689 ПЕРЕГЛЯДІВ

Городской голова Андрей Белоусов продолжает переписывать объекты недвижимости Каменского на своих родственников. Право собственности на «Завод железобетонных изделий», общей площадью 2277 м², который находится по адресу: г. Каменское, ул. Днепростроевская, 66, было оформлено на ООО «КОНСАЛТИНГ МЕНЕДЖМЕНТ».  Об этом сообщает телеграм-канал «Карточный офис».

Белоусов вор

Белоусов вор

Согласно данным справочно-аналитической системы YouControl, соучредителем ООО «КОНСАЛТИНГ МЕНЕДЖМЕНТ» (43262383) является жена Андрея Белоусова, Анастасия Белоусова.  Вторые 50% фирмы принадлежат куму нашего мэра Александру Иванову.

Белоусов вор

Андрей Белоусов вор

Андрей Белоусов

Отметим, что в районе, где расположен вышеуказанный завод железобетонных изделий, сконцентрировано производство тротуарной плитки, которой за бюджетные деньги так щедро «облагораживается» Каменское. 

Федор Сухой

sobitie.com.ua


Редакция не несет ответственности за содержание опубликованных сообщений информационных агентств и рекламы и может публиковать статьи, не разделяя точку зрения автора.

 

По всем вопросам относительно опубликованного материала обращайтесь по электронной почте: wikibazainfo@gmail.com

Теги: Андрей Белоусов,андрей белоусов каменское,Белоусов Каменское,Каменское,мэр Каменского,ООО КОНСАЛТИНГ МЕНЕДЖМЕНТ,Анастасия Белоусова,Александр Иванов,Украина,Україна,Белоусова,свалка,Отопление,Деценртрализация,полномочия,превыщение полномочий,тариф, тарифы,Коммунальная собственность, Мэр Каменского Андрей Белоусов, Мэр Каменского Белоусов, Мэр Каменского , Мэр ,ООО «Кам’янська теплогенеруюча компанія»,ООО Кам’янська теплогенеруюча компанія,Кам’янська теплогенеруюча компанія,Теплосеть,ООО «ТРЕЙД ІНВЕСТ ХОЛДІНГ», ООО «Діаліз медик»,ООО ТРЕЙД ІНВЕСТ ХОЛДІНГ, ООО Діаліз медик,ТРЕЙД ІНВЕСТ ХОЛДІНГ, Діаліз медик,Днепропетровская область ,местное самоуправление ,мэрия Каменского, Covid-19,Белоусов Андрей,Каменской городской совет,Торговая группа "Днепр,Толкунов Сергей Олегович,Ковид,коронавирус,коронавірус,Эпидемия коронавируса,пандемия,пандемия коронавируса,епідемія,епідемія коронавірусу, эпидемиия,Днепр,Толкунов Сергей ,Толкунов ,Белоусов,COVID-19,Александр Козырь,Козырь,Орион,Днепр News,Уголовный кодекс Украины,Уголовный кодекс ,УК,УКУ,Мэрия города Каменского,Белоусов ,КП,Иванов,Константин Саусь,Саусь,ООО "Буд-Рем Сервис", ООО "Строительная компания "Билдинг Буд",ООО Буд-Рем Сервис, ООО Строительная компания Билдинг Буд,ООО,Буд-Рем Сервис, Строительная компания Билдинг Буд, Билдинг Буд, Строительная компания ,Бджола,Консалтинг Менеджмент,ООО "Каменский речной порт",ООО Каменский речной порт,Каменский речной порт,БудРиелт плюс,Хомуха ,Добробут,МиКомп,ООО "Аварийная служба города",ООО Аварийная служба города,Аварийная служба города,ООО "АСМ",Covid-19,ООО АСМ,АСМ,Галина Левенец,Киев,Київ,РroZorro ,Коррупция ,Скрынник,Скрынник Лина,Коррупция,Дядькин Валентин,Дядькин ,Дядькин Игорь,Лашин,Лашин Александр,ООО Капитал Днепр,Капитал Днепр,Лисничий Игорь,Лисничий ,Скрынник Михаил ,Скрынник ,ООО Днепровская домностроительная компания,Днепровская домностроительная компания,ООО Укрметаллургинвест,Укрметаллургинвест,Шкуренко Наталья,Шкуренко ,Шкуренко Геннадий,Будшляхсервис,ЖКХ,Кумовство,Махинации
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео