Оточення братів Дубинських зняло конкурентів з підмітання вулиць у Кам’янському на 29 млн гривень

Оточення братів Дубинських зняло конкурентів з підмітання вулиць у Кам’янському на 29 млн гривень
44991 ПЕРЕГЛЯДІВ

29 червня адмінколегія АМКУ зобов’язала КП Кам’янської міськради «Кам’янське автотранспортне підприємство 042802» скасувати допуск до аукціону з прибирання та підмітання міських вулиць ТОВ «Дніпро-Інвестгруп» та ФОП «Снігірьов Олександр Дмитрович».  Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Цей тендер очікуваною вартістю 29 млн гривень комунальне підприємство оголосило  7 лютого,  аукціон мав відбутися 1 липня. За умовами тендеру, підрядник мав утримувати в чистоті міську територію до кінця 2021 року. На торги подалися три учасники:  вищезазначені ТОВ «Дніпро-Інвестгруп», ФОП «Снігірьов Олександр Дмитрович» та ТОВ «Екологія Д».  Останнього до конкурсу не допустили, бо в його банківській гарантії містилось посилання на передостанню, вже не чинну редакцію тендерної документації.

3 червня «Екологія Д» звернулось до АМКУ, проте свій недопуск не оскаржувало, а просило скасувати участь у торгах двох конкурентів – «Дніпро-Інвестгруп» та «Снігірьова Олександра Дмитровича» ,бо вони всупереч вимогам тендерної документації не надали листи-згоди на збір та обробку персональних даних від підписантів своїх банківських гарантій. 29 червня адмінколегія АМКУ (Н. Буроменська, І. Копайгора, Б. Горобець) з доводами скаржника погодилась, зобов’язала «Кам’янське автотранспортне підприємство 042802» скасувати допуск обох учасників до торгів. Тепер замовник може провести цю закупівлю лише за новою процедурою.

В минулому році КП Кам’янської міськради «Кам’янське автотранспортне підприємство 042802» провело десять тендерів з прибирання вулиць загалом на 43,09 млн гривень.

ТОВ «Екологія Д» створене у Кам’янському у 2018 році, офіційно належить місцевому мешканцю Віталію Коваленку.

Коваленко є директором ТОВ «Екосфера Дніпро», що фігурує в кримінальному провадженні з розтрати коштів на тендерах Кам’янської міськради у 2016-2017 рр. В тексті судової ухвали «Екосфера Дніпро» зазначена як структура, що фактично належать  Леоніду та Володимиру Дубинським. Вони зараз перебувають у розшуку на сайті ФБР за підозрою в поштовому шахрайстві.

Зараз «Екологія Д» надає послуги з вивезення побутових відходів для всіх мешканців та суб’єктів господарської діяльності міста Дніпра, які в обов’язковому порядку мають заключати з цією фірмою  договір. В червні 2020 року «Екологія Д» виграла відповідний конкурс міськради обласного центру. Проте у Кам’янському, навпаки, фірма має конфлікт з деякими з місцевих  функціонерів.  Так в січні 2021 року місцева окружна прокуратура відкрила кримінальне провадження проти директора департаменту ЖКГ та будівництва Кам’янської міськради Олега Максименка, який 5 січня зі співробітниками охоронної фірми поміняв замки в офісі «Екологія Д» та  «висунув працівникам та представнику ТОВ «Екологія-Д» протиправну вимогу припинити займатися господарською діяльністю». На тендерах з утилізації сміття департаменту Максименка «Екологія Д» не вигравала, а конкурент «Снігірьов Олександр Дмитрович» отримав шість тендерів на 44,94 млн гривень.    В травні виграв підряд  косити траву  за 25,79 млн гривень.

ТОВ «Дніпро-Інвестгруп» засноване в Кам’янському у 2012 році керівником ДП «Центральний ринок м. Дніпродзержинська» Дніпропетровської облспілки споживчих товариств» Володимиром Васіним та підприємцем, що надає послуги пасажирських перевезень в місті, Геннадієм Хомутенко.  Основним видом діяльності «Дніпро-Інвестгруп» зазначена оптова торгівля іншими товарами господарського призначення.  В цьому році фірма виграла тендер департаменту ЖКГ та будівництва Кам’янської міськради на 14,99 млн гривень. В минулому році отримало підрядів в місті на 76,58 млн гривень.

Источник

Теги: Кам’янське автотранспортне підприємство 042802,Віталій Коваленко,Коваленко,Украина,Україна,Дубинські,Леонід Дубинський, Володимир Дубинський, Дубинський,Брати Дубинські,ДП «Центральний ринок м. Дніпродзержинська»,ДП Центральний ринок м. Дніпродзержинська,Центральний ринок м. Дніпродзержинська,Екологія Д,ЖКГ,ТОВ «Дніпро-Інвестгруп»,ТОВ Дніпро-Інвестгруп,Дніпро-Інвестгруп,ТОВ,Геннадій Хомутенко,Хомутенко,ФОП «Снігірьов Олександр Дмитрович»,АМКУ,ФОП Снігірьов Олександр Дмитрович,Снігірьов Олександр Дмитрович,ФОП,Снігірьов Олександр ,Снігірьов ,ФБР ,Екосфера Дніпро,Дніпро
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео