Грандиозное шоу Кароль: мотоцикл, питон, водопад, лазеры и дополненная реальность

Грандиозное шоу Кароль: мотоцикл, питон, водопад, лазеры и дополненная реальность
309476 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчера на фестивале Atlas Weekend 2021 Тина Кароль представила премьеру шоу «Красиво» в поддержку своего одноименного альбома. 

Живой концерт Тины транслировался в прямом эфире канала М1 и на Ютуб-канале певицы. 

Более 100 тысяч зрителей увидели невероятное шоу поп-дивы со свежим дыханием электронной музыки. 

Концерт Кароль начался с ее эффектного появления на мотоцикле. Певица исполнила песню «Хороший парень» колеся на байке с чемпионом Украины и призером европейских соревнований по стантрайдингу Андреем Головиным.

Шоу «Красиво» наполнено впечатляющими спецэффектами: зрители увидели лазерное шоу и водопад прямо на сцене. 

На больших экранах сцены зрители смотрели концерт в режиме реал тайма одновременно с моушн графикой. Эта уникальная визуальная технология, которая была задействована в Украине впервые. 

В шоу «Красиво» Тина Кароль появилась в нарядах от John Galliano, Jean Paul Gaultier, Saint Laurent, David Koma, а также в аксессуарах от Christian Dior, Dominic Elvin. Костюмы для шоу также создавали и украинские бренды Nue Studio и ARTEM KLIMCHUK.

По мотивам своей фешн-съемки с питоном, Тина решилась на шоу-номер с рептилией. Во время исполнения песен «Ніжно» и «Твої гріхи» поп-дива держала двухметрового королевского питона в руках. 

Специально для исполнения хита «Вільна» вместе с Тиной Кароль на сцену вышла солистка группы THE HARDKISS Юлия Санина. 

Концерт Тины Кароль - это в том числе шоу с дополненной реальностью.  При наведении камеры телефона на сцену, используя приложение Tina Karol, зрители смотрели AR шоу, которое не увидеть глазами. 

Вместе с бэндом Тины Кароль в шоу играли музыканты из Америки - барабанщик Aaron Smith и басист Shawn Davis. Все песни Тина Кароль исполняла вживую. 

Хореографы постановщики шоу - Марина Кущева и Дмитрий Жук. Марина ранее уже работал с певицей над клипами «Скандал», «Хороший парень», «Красиво"

Марина с Дмитрием уже работали вместе над постановкой live session альбома «Красиво», яркий можно посмотреть на Ютуб-канале Тины Кароль.

Отметим, альбом "Красиво» стал абсолютным рекордсменом в топ-чартах в стримингових сервисах многих стран. Он покорил чарты в Украине, Казахстане, Азербайджане, Беларуси и Грузии.

Напомним,, 6 июля, Тина Кароль вышла  на сцену Atlas Weekend 2021 во второй раз.

Теги: Atlas Weekend 2021,Тина Кароль

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео