“Напивається до чортиків”(відео): Т.в.о. Голови АРМА Віталій Сигидин - вживає алкоголь на робочому місці та виступає проти вступу в Євросоюз

“Напивається до чортиків”(відео): Т.в.о. Голови АРМА Віталій Сигидин - вживає алкоголь на робочому місці та виступає проти вступу в Євросоюз
34000 ПЕРЕГЛЯДІВ

Агентство з розшуку та менеджменту активів(АРМА) являється центральним  органом виконавчої влади України зі спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, та/або з управління активами, на які накладено арешт або які конфісковано у кримінальному провадженні, чи у справі про визнання необґрунтованими активів та їх стягнення в дохід держави.

Уже навіть ці слова  явно дають зрозуміти про високий статус структури. Відповідно, керувати таким серйозним державним органом виконавчої влади мала б не менш серйозна та статусна особистість… Та на превеликий жаль, в нашій державі часто буває так, що серйозні державні структури очолюють бездарі, неуки та ледарі, і це ще в кращому випадку. Адже ще частіше у керма важливих державних підприємств та органів влади стоять зашварені корупціонери з анти-народними поглядами.  

Така ж доля не оминула й АРМА, яку в статусі Т.в.о. наразі очолює Сигидин Віталій Михайлович. Чому НАРАЗІ, а тому що після перегляду нижче опублікованого відео - його б мали звільнити!!!

Віталій Сигидин частий “герой” журналістських розслідувань, а також він відвертий противник цінностей за які боролись та помирали українці під час “Революції Гідності”. Так, на відео яке потрапило до нашої редакції чітко чути, як людина з голосом та зовнішністю схожими на керманича АРМА Віталія Сигидина - заявляє, що “категорично виступає проти вступу до Євросоюзу”. З контексту кожен зрозуміє, що Сигидин має на увазі - вступ України в Євросоюз.

Вступ до Євросоюзу - це його думка, і він може її мати… на жаль, навіть попри криваві події на Майдані 2013-2014 років. Але от ситуація з вживанням алкоголю на робочому місці - це вже явно серйозний проступок! Тим більше, коли очільник такої структури напивається мало “не чортиків”... Не будемо ходити довкола, краще пропонуємо все побачити на відео:

Шок чи не так???... За всіми параметрами після таки витівок його явно мали б звільнити!!! … 

Теги: Віталій Сигидин,алкоголь ,Агентство з розшуку та менеджменту активів(АРМА),Сигидин Віталій Михайлович,АРМА,Сигидин,АРМА Віталія Сигидина,Євросоюз,Вступ до Євросоюзу,Голова АРМА Віталій Сигидин,СИГИДИН ВІТАЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ,СИГИДИН ВІТАЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ\,Високопосадовці АРМА,зловживання алкоголем,пяный чиновник Сигидин,Украина,Україна,Глава АРМА,Голова АРМА,ЄС,ЕС,Евросоюз, Євросоюз,Сигидин Віталій Михайлович.,Сигидин Віталій ,Сигидин ,Революція Гідності,Агентство з розшуку та менеджменту активів(АРМА),Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА),Агентство з розшуку та менеджменту активів
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео