Арсен Аваков провів зустріч з парламентською делегацією Французької Республіки

Арсен Аваков провів зустріч з парламентською делегацією Французької Республіки
289109 ПЕРЕГЛЯДІВ

8 липня, голова Змішаної українсько-французької комісії з економічного співробітництва, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков провів зустріч з парламентською делегацією Франції на чолі з депутатом Національних Зборів Валерією Фор-Мунтян.

Зустріч відбулася за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні Ет’єна де Понсена, члена Сенату Франції Надії Сологуб та народних депутатів України, які входять в групу економічного співробітництва з Французької Республікою.

Арсен Аваков зауважив, що спільні із Францією проєкти – найбільш динамічні. «Нам вдалося організувати гарну команду, знайти механізми взаємодії та налагодити роботу з українським парламентом. Так, конституційною більшістю ратифіковано угоди щодо оновлення парку вантажних електричних локомотивів АТ «Укрзалізниця»; спільного виробництва висотного спеціалізованого обладнання для рятувальників; модернізації системи якісного водопостачання на Луганщині, а також будівництва ефективної системи водозабезпечення в Києві. Наразі також із французькою стороною обговорюється можливість модернізації системи водопостачання у місті Харків», – зазначив очільник МВС.

Міністр також нагадав про перші українсько-французькі проєкти, які вже активно реалізуються між двома країнами. Йдеться, зокрема, про контракти з компаніями OCEA та «Airbus Helicopters».

Нагадаємо, всі контракти передбачають обов’язкову локалізацію виробництва в Україні на вітчизняних підприємствах на рівні до 30%. Це дасть додаткові робочі місця та надходження до бюджету держави.  

За словами Арсена Авакова, наразі ведуться активні перемовини з компанією «Airbus» щодо ще одного масштабного проєкту – створення національного авіаперевізника. «Ця ідея належить Президенту України. У вересні ми маємо вийти на конкретні контури, зараз же наші спеціалісти займаються технічними питаннями та проводять відповідні розрахунки», – повідомив він.

«Ми багато чули про вас, про вашу ефективність та пильність у роботі. Вам вдалося знайти спільну мову з міністром економіки, фінансів та відновлення Французької Республіки Брюно ле Мером, створити ефективні команди. І необхідно, щоб ця співпраця тривала якомога довше», – своєю чергою зазначила депутат Національних Зборів Франції та очільник делегації Валерія Фор-Мунтян. Вона також подякувала українській стороні за зусилля, які вона докладає в реалізації стратегічно важливих спільних проєктів і висловила слова підтримки державі Україна у боротьбі з російською агресією. «Безумовно, французькі парламентарі повністю підтримують територіальну цілісність та суверенітет України. Співпраця між нашими країнами – це лише початок, тому що є багато речей, які ми можемо зробити разом, наприклад, у будівельній, промисловій, сільськогосподарській сферах, кібербезпеці та IT-технологіях».

Водночас ще одна представниця французької сторони, член Сенату Франції Надія Сологуб додала, що голова Сенату Жерар Ларше високо оцінює співпрацю між двома країнами.

«Пан Ларше просив запевнити вас, що він надзвичайно уважно стежить за тією роботою, яка проводиться між Україною та Францією, роботою нашої групи дружби і загалом – зв’язками між Францією та Україною, які є надзвичайно важливими. Щиро дякуємо вам за особисті зусилля, особисту енергію, яку ви разом із вашими співробітниками вкладаєте для того, щоб реалізовувати ті проекти, які є стратегічними для наших обох країн».

Департамент комунікації МВС України

Теги: Арсен Аваков,МВС України,міністр внутрішніх справ України

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео