Мільйонні прибутки та заощадження: у який спосіб дружина та дочка Моргунова заробляють більше за нього

Мільйонні прибутки та заощадження: у який спосіб дружина та дочка Моргунова заробляють більше за нього
341427 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міський голова Вінниці подав декларацію за 2019 рік.

Вінницькій міський голова Сергій Моргунов подав до НАЗК електронну декларацію за 2019 рік. Левова частки задекларованих ним статків належить дружині та донці, повідомляє Vlasno.info

Дружина та донька продовжили оренду "Каравану"

З нерухомості, як і у попередні роки перебування на посаді, Сергій Моргунов задекларував земельну ділянку у міській межі площею 9 соток, житловий будинок площею 352 "квадрати", а також оформлену на дочку Вероніку земельну ділянку площею 1,4 сотки.

Втім, варто звернути увагу, що, відповідно до декларації, дружина Моргунова Наталія Володимирівна та їхня 23-річна донька Вероніка 25 грудня 2019 року продовжили оренду території торгового комплексу.

Так, пані Наталя орендує торговельну площу у 260 "квадратів", а Вероніка - площу у 270 "квадратів".

Обидві торговельні площі знаходяться у власності ТОВ "Супутник Центр". Відповідно до даних аналітичного порталу You Control, ця компанія володіє приміщенням, розташованим на Грушевського, 56-А. За цією адресою знаходиться ТРЦ "Караван".

Сім'я заробляє більше за Моргунова

Наталя та Вероніка Моргунови

У 2019 році міський голова Вінниці отримав 577 188 гривень зарплати, що на 106 248 гривень більше, ніж у 2018-ому. Втім, найбільше у родині заробляє не він. Його дружина, власниця ТОВ "Вітеком", отримала 238 981 гривень зарплати. При цьому підприємницька діяльність принесла пані Наталі у 2019 році 1 351 307 гривень. 

Бізнес доньки міського голови приніс до сімейної скарбниці 1 221 684 гривень. 

Серед задекларованих грошових активів родини Моргонових - 13 508 215 гривень; 116 680 євро та 167 000 доларів. Всі ці кошти зберігаються на банківських рахунках або ж у готівці. 

Також на Сергія Моргунова, його доньку та дружину відкрито 19 банківських рахунків, відомості про які є конфіденційними.  

Джерело: vlasno.info 


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: politica.chat@gmail.com

Теги: Вінницькій міський голова,Сергій Моргунов,Моргунов,Моргунова Наталія Володимирівна,Моргунов Вінниця,мер Вінниці,декларація,Сергій Моргунов декларація,ТОВ Вітеком

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео