Байден натискає на Путіна, щоб розправитися з російськими атаками

Байден натискає на Путіна, щоб розправитися з російськими атаками
315984 ПЕРЕГЛЯДІВ

Байден сказав Путіну, що США вживатимуть "будь-які необхідні заходи" після останньої атаки з вимогами.
Заклик надходить, коли Байден стикався із закликами помститися Росії проти низки останніх кібератак.
Байден попередив Путіна, що він буде притягувати Росію до відповідальності за напади, які там виникли, навіть якщо вони не пов'язані з Кремлем.
Президент Джо Байден заявив президенту Росії Володимиру Путіну в п'ятницю, що США вживатимуть "будь-які необхідні заходи" для захисту свого народу та інфраструктури після останньої атаки пов'язаної з Росією групою, яка скомпрометувала близько 1500 підприємств у всьому світі.

У заклику до Путіна Байден "наголосив на необхідності Росії вживати заходів для зриву груп вимагаючих програм, що діють у Росії, і наголосив, що він прагне продовжувати залучення до ширшої загрози, яку представляє вимога", йдеться в повідомленні Білого дому.

Розмова ведеться, коли Байден стикався із закликами помститися Росії за випробувальну атаку на постачальника програмного забезпечення Kaseya, останню з низки порушень в американських компаніях. Зв’язані з Росією хакери, відомі як REvil, взяли на себе відповідальність за напад, хоча представники американської розвідки публічно не заявляли, хто відповідальний за напад.
Президент попередив Путіна, що він буде притягувати Росію до відповідальності за кібератаки, що виникли там, навіть якщо вони безпосередньо не пов'язані з Кремлем.

"Я йому дуже чітко дав зрозуміти, що Сполучені Штати очікують, коли з його землі почнеться операція з вимогами - хоча вона не фінансується державою, - ми очікуємо, що він діятиме, якщо ми надамо йому достатньо інформації для того, хто це буде".


Він заявив, що це матиме наслідки, якщо російський президент не буде вживати заходів для стримування кібератак на США та в інших регіонах, але, здається, прогнозує, що до цього справа не дійде. "Я вірю, що ми збираємося співпрацювати".
Близько 1500 компаній по всій території США, Європи та Азії постраждали від останньої атаки. Республіканський національний комітет заявив, що серед підламаних є і його підрядник Synnex, але заявив, що дані RNC не скомпрометовані.

Білий дім не буде детально пояснювати характер можливих майбутніх дій проти Росії. "Деякі з них будуть явними та видимими, деякі з них можуть бути та не такими", - заявив високопоставлений представник адміністрації Байдена, який був уповноважений обговорити позицію Білого дому на умовах анонімності. Білий дім звернувся з "Кремлем до" кількох конкретних запитів на дії щодо кіберзлочинців, сказав чиновник.

На адміністрацію Байдена чинився тиск щодо боротьби зі збільшенням кількості нападів на критичну інфраструктуру та корпорації США, включаючи напад на найбільший паливопровід в країні в травні. Президент порушив цю проблему з Путіним, коли вони зустрілися в Женеві минулого місяця, і сказав, що вимагає від російського президента жорстких заходів щодо таких атак на США.

Байден заявив журналістам, що надав Путіну список з 16 найважливіших секторів, які вимагатимуть відповіді у разі нападу, і що знадобиться пів року до року, щоб дізнатися, "чи справді у нас важливий стратегічний діалог".

REvil відомий тим, що минулого місяця вимагав 11 мільйонів доларів у м'ясопереробної компанії JBS. Дослідники безпеки заявили, що його здатність ухилятися від засобів захисту від зловмисного програмного забезпечення в цій атаці та очевидна експлуатація раніше невідомої вразливості на серверах Kaseya показують зростає фінансова мускулатура REvil та кілька десятків провідних банд-вимагачів, успіх яких допомагає їм дозволити собі найкращі цифрові квартирні крадіжки. Такі злочинці проникають у мережі та паралізують їх, шифруючи дані, вимагаючи своїх жертв.

Теги: Байден натискає на Путіна, щоб розправитися з російськими атаками

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео