Суд взыскал почти миллион гривен в пользу фигуранта дела о хищении земель «Радиопередающего центра»

Суд взыскал почти миллион гривен в пользу фигуранта дела о хищении земель «Радиопередающего центра»
306786 ПЕРЕГЛЯДІВ

Печерский суд постановил взыскать 973 тысяч гривен имущественного ущерба для и.о. руководителя Концерна радиовещания, радиосвязи и телевидения. Такую сумму он потратил на адвокатов в уголовном деле. Об этом сообщает издание «Судебный репортер».

29 марта 2018-го истца задержали в качестве подозреваемого. Мужчина провел четыре дня в СИЗО и вышел под залог 881 тыс. гривен. Его обвиняли в присвоении земельного участка ГП «Радиопередающий центр», площадью более 115 га в Броварах, стоимостью почти 120 млн гривен и уничтожение оборудования. Организатором преступной группировки прокуратура считала директора ООО «Гильдия права» Анатолия Гунько. В деле также фигурировали бывший и.о. руководителя концерна «РРТ» Константин Захаренко, экс-руководитель Госспецсвязи Геннадий Резников, бывший и.о. начальника Госгеокадастра в Киевской области Станислав Губин, бывший арбитражный управляющий и директор ГП «Радиопередающий центр» Сергей Булычев.

В марте 2020-го, через год после задержаний, Генпрокуратура закрыла дело против ряда лиц в связи с не установлением достаточных доказательств для доказательства виновности лица в суде и исчерпанием возможности их получить. В течение года руководитель концерна «РРТ» пользовался услугами адвоката. Согласно договору, один час работы адвоката стоила 6000 гривен. Правовая помощь предоставлялась в следственных действиях в течение — 36 часов, в судебных заседаниях — 15 часов, касалась подготовки ходатайств, жалоб, апелляционных жалоб, заявлений, сборе доказательств защиты в течение 50 ч. А всего речь идет о 101 часу работы на общую сумму 606 тыс. гривен. Кроме того, мужчина привлек еще двух адвокатов, чьи услуги стоили по 2700 гривен в час. Один адвокат отработал 86 часов на 232 тыс. гривен, а другой — 50 часов за 135 тыс. гривен.

Расходы подтверждались договорам о предоставлении адвокатской помощи, квитанциями к приходным ордерам и актами приема-передачи юридической помощи. Суд иск удовлетворил и взыскал с Государственного казначейства за счет средств государственного бюджета Украины денежную компенсацию материального ущерба в размере 973 тысяч гривен. Напомним, ранее другой фигурант этого дела Анатолий Гунько судился о моральном ущербе. Апелляционный суд признал требования на 707 тысяч гривен. Осенью 2020-го Гунько был избран в Верховную Раду по мажоритарному округу как кандидат от партии «Слуга народа».

368.media

Теги: Радиопередающий центр,Гильдия права,Анатолий Гунько,Константин Захаренко,Геннадий Резников,Станислав Губин,Сергей Булычев,Печерский суд

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео