Арсен Аваков провів зустріч із заступником помічника Держсекретаря США Джорджем Кентом

Арсен Аваков провів зустріч із заступником помічника Держсекретаря США Джорджем Кентом
344940 ПЕРЕГЛЯДІВ

Під час розмови сторони обговорили співпрацю МВС з компанією «BARON» в питанні модернізації гідрометереологічної системи України, продовження співробітництва з INL.   

Міністр внутрішніх справ України подякував американській стороні за всебічну підтримку та допомогу реформам, які впроваджує міністерство.

«Ми підписали Протокол про наміри між Державною службою України з надзвичайних ситуацій і компанією «BARON - Critical Weather Intelligence» про співробітництво у сфері гідрометеорологічної діяльності. Співпраця має на меті повністю реформувати гідрометеорологічну систему держави, яка не оновлювалася з 70-х років минулого століття. Розраховуємо на сприяння Держдепартаментом США в просуванні процесу узгодження параметрів співробітництва», – сказав Арсен Аваков.  

За його словами, в Україні з’явиться близько 13 великих радарів, а також кілька тисяч спеціальних датчиків, які дозволять використовувати ранній, вірогідний і швидший прогнози небезпечних погодних та природних явищ для запобігання та завчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації та катастрофи.

«Eximbank» США підтвердив готовність надати фінансову підтримку в реалізації цього проєкту. Делегація Міністерства фінансів України проводила переговори з банком щодо цього проекту минулого тижня», – зазначив глава МВС.

Він також зауважив, що Міністерство внутрішніх справ готове до продовження співпраці з INL (відділ з правоохоронних питань Посольства США в Україні). 

«Ми маємо гарну історію співробітництва за ці 6 років. Останнім великим проєктом є Поліцейський офіцер громади, який охоплює всі регіони держави – близько 30 тисяч населених пунктів, де проживає 28 млн. громадян», – зауважив Арсен Аваков. 

Окремо сторони обговорили диспропорцію оплати праці поліцейських. 

За словами міністра внутрішніх справ України, на одного працівника поліції, який займається розслідуванням злочинів, припадає 9 кримінальних справ. При цьому кожен поліцейський ризикує загинути чи отримати травму під час виконання службових обов’язків.

«Оплата праці при їх навантаженні – непропорційна, особливо у порівнянні з іншими правоохоронними органами. Нам потрібна міжнародна підтримка на цей перехідний період», – зауважив акцентував Арсен Аваков.

Заступник помічника Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент, своєю чергою, подякував за спільну роботу та партнерство, запевнивши у підтримці питань, що обговорювалися, а також висловив сподівання, що у 2021 році вдасться реалізувати всі намічені проекти та плани.

Департамент комунікації МВС України

Теги: МВС України, Арсен Аваков,міністр внутрішніх справ України,компанія BARON

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео