«СІРІ КОНЯЧКИ» ТА БІЛА ГАРЯЧКА ГРАНТОЗНАВЦЯ ШАБУНІНА (все про конкурс у САП)

«СІРІ КОНЯЧКИ» ТА БІЛА ГАРЯЧКА ГРАНТОЗНАВЦЯ ШАБУНІНА (все про конкурс у САП)
57192 ПЕРЕГЛЯДІВ

Стати агентом

Виконання артіллю Шабуніна високого завдання західних партнерів щодо ставлення на посаду голови САП потрібного кандидата, який: працює в НАБУ; погодився стати штатівським агентом; знає, як рідну, іноземну мову; провів 9 місяців на рік на зустрічах з кураторами в іноземних державах, почалося з гавкання на членів конкурсної комісії, обраних за квотою Верховної Ради України.

Та чи є досвід, або – немає досвіду…..?

Спочатку Шабунін утовкмачував українцям, що жоден з членів комісії САП не має досвіду по боротьбі з корупцією. Цей його трюк проходив до того моменту, коли приховувати реалії вже не було ніякої можливості – тісто поплило верхом з миски. Тоді Шабунін і Команда почали віщати про те, що ці члени конкурсної комісії допомагали боротися з корупцією самому Януковичу. Тобто, не очікувано для Шабуніна вийшло, що досвіду антикорупційного в членів комісії насправді досхочу, що він сам і довів. Шабунін і не помітив, що почав вже кричати про зворотне (про тривалий антикорупційний досвід членів комісії), і що його верещання вересневі протирічать стенанням червневим.

Далеко, як до Місяця

Далі Шабунін спробував підставити підніжку легендарній людині Романюку Богдану Васильовичу, генерал-лейтенанту міліції у відставці, заслуженому юристу України, кандидату юридичних наук, відомому вченому з кримінального права, який написав понад 150 наукових праць, свого часу - очільнику наукового відомства при славетному Координаційному комітеті по боротьбі з організованою злочинністю, екс-заступнику, першому заступнику начальника Головного слідчого управління, першому заступнику начальника Головного штабу МВС України, начальнику УМВС у Львівській області, керівнику успішно проведеної операції щодо виявлення та затримання серійного вбивці Анатолія Онопрієнко, що скоїв 52 кривавих убивств у семи областях України.

Шабунін не утруднив себе вивченням біографії Романюка Б., а заявив на всю країну, що Романюк Б.В. всього-навсього якийсь там доцент (Транспортного, Карл (!) – зауваження Шабуніна) університету. Отже, Шабунін викривив факти, Романюк Б.В. насправді не доцент, а професор! Для затуманювання мізків українців?

Так, до всіх своїх регалій Романюк Б.В. має ще й звання професора Транспортного національного університету, де в свої 75 років віддає свої знання та досвід студентам, які вивчають право і мають за честь навчатися в легенди. Але це не єдине зайняття Романюка, як зухвало стверджує грантознавець. До кінця 2019 року протягом трьох скликань Верховної Ради України Романюк Богдан Васильович працював позаштатним консультантом Комітету парламенту з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Тож невігласу Шабуніну далеко до Б.В. Романюка як до Місяця, в плані доброчесності, освіти, професіоналізму, досвіду тощо. Отже, гавкати Шабунін може тільки в дупло старого дубу, але ж ніяк не на публіці.

Заліз у мізки до Олега Татарова

Далі Шабунін нібито заліз у мізки до Олега Татарова і витягнув із нього партизанську таємницю – два списки кандидатів: 1. Які повинні перемогти в конкурсі на голову САП, та 2. Які повинні бути викинуті з конкурсу тим самим «страшним монстром» Татаровим О., якого боїться Шабунін.

Тепер, коли конкурс на голову САП підходить до свого логічного завершення, стало очевидно, що розрахунок Шабуніна про конкретних кандидатів, не виправдався, і він всіх обманув, адже прогнози не збулися, а хамовитість Шабуніна посилилася.

Гримає як кіт із привязаною до хвоста консервною банкою

Так, наостанок, Шабунін почав гримати як кіт, якого випустили побігати на асфальт з привязаною до хвоста пустою консервною банкою. 29 червня 2021 р. він «прогримів» своїм хвостом про те, що вже не Олег Татаров, а якесь там СБУ, во главі чомусь з ненависним Шабуніну співаком Кіркоровим, шукають таких собі «сірих конячок» з числа кандидатів (!) для пропозиції їм світлого майбутнього за голоси членів комісії, і чомусь навіть не від ВРУ, а від Офісу президента!

Скріншот: сайт censor.net

Біла гарячка грантознавця

Все вказує на те, що востаннє Шабуніну не заплатили міжнародні партнери, і тепер йому всюди мерещаться «сірі конячки».

Мізки, вочевидь, у Шабуніна – сірі, а гарячка то – біла!!! Ось воно як буває!

Казимир Бездонний,

Кіндрат Бездонний

Теги: Шабунін,САП ,НАБУ,Романюк Богдан Васильович,Анатолій Онопрієнко,Шабунін Віталій,конкурс у САП,Украина,Україна,Национальное антикоррупционное бюро,Национальное антикоррупционное бюро Украины,Специализированная антикоррупционная прокуратура,Специализированная антикоррупционная прокуратура Украины,Оноприенко,Онопрієнко,УМВС , УМВС у Львівській області,Романюк , Офіс Президента, Офіс Президента України,ОП,ОПУ,ВР,ВРУ, Верховна Рада,Верховна Рада України, Верховная Рада,Верховная Рада Украины
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео