За злочинною вседозволеністю «свободівця» Назаренка стоїть Крищенко?!

За злочинною вседозволеністю «свободівця» Назаренка стоїть Крищенко?!
60636 ПЕРЕГЛЯДІВ

Скандально відомий «свободівець»  Володимир Назаренко  прикривається колишнім депутатством, погрожує вбивством поліцейським та звертається до начальника київської поліції Андрія Крищенка, як до свого покровителя. В такий спосіб Назаренко намагається уникнути відповідальності за скоєний  ним злочин проти чужої власності.

Так, ввечері 2 липня екс-депутат Київради з групою молодиків спортивної статури кувалдами та бензопилами знищили паркан при в’їзді на охоронювану територію біля КПІ. На виклик щодо вчиненого правопорушення відреагувала поліція, але зловмисники з місця події вже втекли, тож подальші слідчо-оперативні дії проводились вже за адресою проживання Назаренка.

На спроби правоохоронців з’ясувати усі обставини інциденту  націоналіст відповів небаченою зухвалістю та агресивною поведінкою.  Він, прикриваючись депутатством, яке втратив ще рік тому, накинувся з кулаками на поліцейських, хапався за зброю та трощив службові автівки. І все це у супроводі гучних образ та погроз вбивством:

«Ти - не чєловєк, ти - гандон… Ти - сєпар галімий… Я тебе вб’ю…  Да, я тебе вб’ю, вб’ю тебе!» - лунало від Назаренка в бік співробітників поліції.

9-40 на відео ↓

Внаслідок чинення опору «свободівцем», двоє правоохоронців отримали тілесні ушкодження. Та навіть кайданки не одразу заспокоїли нападника - Назаренко продовжував пручатися, обзивати та залякувати, одночасно телефонуючи тим на кого розраховував – «побратиму» Петру Кузику,  начальнику Управління патрульної поліції Юрію Зозулі та начальнику поліції м. Києва Андрію Крищенку.

«Алло, Андрій Євгенович, мене затримали у мене у дворі. Поліція напала…» -  намагався повідомити Крищенка про ситуацію Володимир Назаренко. На що при цьому розраховував останній – питання, мабуть, риторичне.

Особливо, якщо врахувати, що стосовно Назаренка підозру готували щонайменше  у п’яти кримінальних провадженнях, що розслідувались Солом’янським ГУНП під процесуальним керівництвом прокуратури району. Він проходив по справах щодо вчинення  злочинів проти юридичних осіб, а саме щодо перешкоджання  здійсненню підприємницької діяльності, умисного знищення майна, спричинення  тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості тощо. Але жодного разу «свободівцю» так і не було повідомлено про підозру, оскільки щоразу на варті був Крищенко.

Цього разу підтримка Назаренка теж не забарилася. Першим рятувати поплічника прибув Петро Кузик – «старший» по напрямку організації тиску на бізнес шляхом  акцій прямої дії. Саме Кузик керує злочинними діями націоналістичного угруповання - надає вказівки щодо проведення рейдерських атак на ті чи інші об’єкти з метою  блокування їхньої діяльності та отримання від підприємств мільйонів «за спокій». Петро Кузик – той, хто знімає «вершки» зі свавілля та брудної роботи членів «Свободи».

Тож, не дивно, що Кузик, увімкнувши всі важелі впливу, став на захист свого підопічного, рятуючи його  і себе одночасно.  

Наразі, проти Володимира Назаренка відкрито чергове кримінальне провадження за ч.2 ст.342 ККУ - погроза   вбивством,   насильством   або   знищенням  чи пошкодженням майна щодо працівника правоохоронного органу у зв'язку з виконанням цим  працівником службових обов'язків, та ст.345 - умисне  заподіяння  працівникові правоохоронного органу тілесних   ушкоджень.

І довести цю справу до логічного завершення – до реального покарання нахабства та свавілля, спрямованого проти правоохоронців,  точно має бути для їхнього керівництва питанням честі.

Теги: Володимир Назаренко,Андрій Крищенко,Крищенко,Свобода,партія Свобода,Андрій Євгенович Крищенко,Юрій Зозуля,Петро Кузик,Украина,Україна,Назаренко,Зозуля,Кузик,КПІ,Киев,Київ,ГУНП ,ККУ
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео