Віталій Сигидин – айсберг для корабля під назвою «АРМА»(ВІДЕО)

Віталій Сигидин – айсберг для корабля під назвою «АРМА»(ВІДЕО)
291294 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Я державний службовець. Як скаже держава, так і буду робити. Я солдат.» - ось що про себе каже Сигидин Віталій Михайлович. 

Пияка, корупціонер і просто сумнівна особистість - ось що бачать люди в новинах про тимчасво виконуючого обов‘язки Голови АРМА.

Для довідки, АРМА - це національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів  є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, уповноваженим на  формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, які можуть бути арештовані у кримінальному провадженні, а також  управління активами, які арештовані у кримінальному провадженні.

Ну і як це буває лише в Україні та на просторах СНГ, Т.в.о. Голови Агенства це ніхто інший, як Віталій Сигидин, той, хто ще у 2015 році, якимось дивом, за сім місяців роботи у Головному територіальному управлінні юстиції в м. Києві опинився на посаді заступника начальника теруправління починаючи з посади звичайного спеціаліста одного із секторів. Але хто ж звертає на подібне увагу? Вірно, нікого й не дивує подібне, тому в 2019 Сигидин був призначений Т.в.о. Голови АРМА.

З тих пір Віталій Сигидин не раз підривав довіру до своєї особистості, і більше того - тягнув за собою й АРМА. В списку проступків Сигидина знаходиться пристрасть до спиртних напоїв. Хто ж не любить випити, подумали ви. А на робочому місці? А ще й якщо ти обіймаєш таку відповідальну посаду? Виглядає вже не так невинно, чи не так?...

Десь всередині того ж списку проступків знаходяться й численні конфлікти у 2020 році з приводу арештованих грошей які, після зняття арешту, потім керівники АРМА, серед яких не раз згадувався і наш герой, Віталій Михайлович Сигидин, відмовлялися повертати їх власникам. До вирішення цих питань долучали й навіть правоохоронні органи.

Сигидин певно людина яка любить доводити все до ідеалу. А ідеальним доповненням подібної «картини» став нещодавній обшук в керівництва АРМА. У квітні 2021 році СБУ проводила численні обшуки вдома у Віталія Сигидина, його заступника Володимира Павленко, а також у заступника з питаннь керування активами Вахтанга Бочоришвілі. Окрім цього, Націонвльне антикорупційне бюро України проводить рослідування з «корупційних махінацій» АРМА.

Дивлячись на все це не дивно що в країні все ніяк не завершиться ера корупції. Як влучно зазначила нардеп із фракції «Слуга народу», Галина Янченко, АРМА потребує перезагрузки. І першим у черзі неодмінно має стати Віталій Михайлович Сигидин.


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту:politica.chat@gmail.com

Теги: Віталій Сигидин,Голова АРМА Віталій Сигидин,АРМА,Сигидин Віталій Михайлович, СБУ ,Слуга народу,Галина Янченко,Альона Бабак, Андрій Коболєв,АРМА Віталій Сигидин,Віталій Різник ,СИГИДИН ВІТАЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ,Віталій Михайлович,плівки Гончарука

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео