Возле «7 километра» начали возводить огромный торговый комплекс: застройщик — жена бывшего главного военного прокурора Матиоса. ФОТО

Возле «7 километра» начали возводить огромный торговый комплекс: застройщик — жена бывшего главного военного прокурора Матиоса. ФОТО
352373 ПЕРЕГЛЯДІВ

Строительство огромного торгового комплекса 7 Parks стартовало на седьмом километре Овидиопольской дороги, рядом с одноименным промтоварным рынком, передает корреспондент «Думской».

ТРЦ разместят на территории площадью 9 га. Застройщиком выступает компания «Люстдорф Грінфілд», которую учредило ООО «Сонячне обійстя», принадлежащее херсонскому сельхозпредприятию «Таврійська перспектива» и жительнице Херсона Ирине Барах. Она является супругой бывшего главного военного прокурора Украины Анатолия Матиоса.

На сайте компании значится, что идейным вдохновителем проекта выступает бывший вице-губернатор Одесской области и экс-замминистра инфраструктуры Александр Малин. В Одессе он также владеет клубом «Портофино» и рестораном «Дача Ланжерон». Официально директором компании-застройщика значится сын Малина — Марк-Эрнест, который также является адвокатом.

7 Parks позиционируют как торговый городок c парковой зоной и прочей инфраструктурой. Участок, который планируют застроить, расположен вдоль трассы рядом с несколькими строящимися жилкомплексами.

Общая площадь коммерческих объектов составит 50 тыс. квадратных метров. Проектом предусмотрено строительство продуктового рынка и парковки на 1200 мест.

Завершить строительство грандиозного комплекса хотят до конца 2023 года.

С земельным участком под застройку просматривается неразбериха. Авторы проекта утверждают, что земля находится в собственности застройщика, и даже публикуют на сайте некую копию извлечения из государственного земельного кадастра. Между тем в электронной базе участка под таким номером не существует. Трудности диджитализации?

Кроме того, в выданных Авангардовским поссоветом еще в мае 2019 года градусловиях и ограничениях на застройку фигурируют пять земельных участков под другими кадастровыми номерами. Их общая площадь составляет чуть более 10,5 га. 

ЧП «Люстдорф Грінфілд» зарегистрировали в мае 2018 года. Основной вид деятельности компании — организация строительства зданий, а уставный капитал составляет 100 миллионов гривен.

ОБНОВЛЕНО. Как сообщили «Думской» в компании «Люстдорф Грінфілд», более 9 га земли находятся в их собственности, а участок застройки поделен на несколько зон - под застройку и озеленение с благоустройством. В связи с этим поменялись кадастровые номера.

 

 

 
 
Теги: 7 километр,Ирина Барах , Анатолий Матиос,Матиос,Люстдорф Грінфілд,Сонячне обійстя,Александр Малин,Марк-Эрнест,новости одессы

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео