Екатерина Рожкова - разве можно представить на ее месте кого то лучше?...

Екатерина Рожкова - разве можно представить на ее месте кого то лучше?...
321881 ПЕРЕГЛЯДІВ

Екатерина Рожкова - женщина, которая уже более 20 лет качественно демонстрирует как нужно управлять деньгами, да ещё и на профессиональной основе! Ведь Екатерина Викторовна является первым заместителем Главы Национального банка Украины. Внушающая уважения должность, не так ли? Но не только должность Екатерины может впечатлить, ее биография тоже достойна внимания.

Екатерина Викторовна Рожкова родом из Киева, где получила образование и где проживает по сей день. Училась она в Киевском национальном экономическом университете и получила там диплом магистра делового администрирования в 1997 году. Как и многие кто желает преуспеть на карьерном пути, Екатерина Викторовна решила что дополнительное образование ей пригодится, по этому получила еще один диплом специалиста по управлению внешнеэкономической деятельностью в Международном институте менеджмента в 2002.

Рожкова планирует оставаться в НБУ еще как минимум 4 года | Экономическая  правда

Начиная свой карьерный путь в качестве экономиста в 1998 году, Екатерина Рожкова наверное и не догадывалась каким разнообразным будет этот путь. А начиналось все в банке Аваль, где она успешно переместилась с должности экономиста в кресло директора финдепартамента. Отличный старт поспособствовал дальнейшим успехам экономистки. С 2005 и по 2018 Екатерина Викторовна успела сменить несколько рабочих мест, но в каждом она занимала руководящую должность. Успела поработать на таких должностях как: заместитель и советник председателя правления ErsteBank (2006-2008), Глава Департамента безвыездного банковского надзора НБУ (2008-2009), исполняющая обязанности председателя правления Платинум банка(2014-15), директор департамента банковского надзора НБУ (2015-16). И это только некоторые из высоких позиций, которые эта женщина занимала.

На нынешней должности Екатерина Рожкова находится с 2018 года и, как она сама утверждает, освобождать кресло заместителя она не намерена как минимум последующие 4 года. А мы и не против, ведь разве можно представить на ее месте кого то лучше? Нет, ведь она и есть лучшая в своем деле.

В добавок к всему вышеуказанному, в 2020 году Екатерина Викторовна Рожкова в список Топ-100 успешных женщин Украины по версии социально-политического журнала «Новое время». Что же, это не удивительно, ведь ее имя и достижения созвучны со словом успех.

Теги: Екатерина Рожкова,Екатерина Рожкова НБУ,Рожкова НБУ,Екатерина Викторовна Рожкова,Рожкова Нацбанк,Нацбанк,НБУ,Национальный банк

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео