Володимир Зеленський представив колективу Міністерства внутрішніх справ нового очільника відомства – Дениса Монастирського

Володимир Зеленський представив колективу Міністерства внутрішніх справ нового очільника відомства – Дениса Монастирського
20470 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 16 липня, президент України Володимир Зеленський представив колективу Міністерства внутрішніх справ нового очільника відомства – Дениса Монастирського.  

Глава держави зазначив, що найголовніше завдання, яке стоїть перед міністром внутрішніх справ, – довіра та повага людей до правоохоронного органу. 

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, своєю чергою, привітав Дениса Монастирського та вручив посвідчення міністра внутрішніх справ України. 

«Це висока, відповідальна посада. Бути членом Кабінету міністрів України – не лише велика честь, це величезна відповідальність. Міністерство внутрішніх справ надзвичайно потужне. Воно відповідає за спокій, надійний захист наших громадян в середині держави і, зокрема, в час збройної агресії – від зовнішньої агресії. Два роки ви працювали керівником правоохоронного комітету. Впевнений, що досвід пана Монастирського стане добрим підґрунтям для успішної роботи міністерства та зростання довіри», - сказав Денис Шмигаль. 

Зі свого боку очільник МВС подякував за довіру та визначив основні пріоритетні напрямки роботи міністерства, серед яких: боротьба з організованою злочинністю, розвиток всіх органів правоохоронної системи, проєктів «Поліцейський офіцер громади» та підхід «Community Policing». 

«Ми повинні розвивати подальше розширення функціонування Системи автоматичної фотовідеофіксації порушень Правил дорожнього руху, за допомогою якої  смертність на дорогах України має зменшитись удвічі за 5 років. Крім цього, пріоритетним залишається питання збереження автодоріг, які будуються за програмою президента «Велике будівництво», будівництво сучасного облаштованого державного кордону, що входить до головних завдань реформи Державної прикордонної служби України, а також питання збільшення рівня цифровізації всіх сфер роботи МВС. Національна гвардія та Національна поліція повинні забезпечувати громадський порядок у максимальній координації», – сказав Денис Монастирський.

Департамент комунікації МВС України

Теги: Володимир Зеленський, МВС, Міністерство внутрішніх справ України,Денис Монастирський,Украина,Україна,Президент, Президент Украины,Президент Украины Зеленский,Президент Украины Владимир Зеленский, Владимир Александрович Зеленский,Зеленский,Владимир Зеленский Википедия
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео