Денис Монастирський – пріоритети на посаді очільника МВС

Денис Монастирський – пріоритети на посаді очільника МВС
64209 ПЕРЕГЛЯДІВ

В п'ятницю, 16 липня Верховна Рада призначила Міністром внутрішніх справ очільника правоохоронного комітету парламенту та депутата від «Слуги Народу» - Дениса Анатолійовича Монастирського. Відповідне призначення підтримали 271 народний депутат. Подання кандидата в Раді оголошував прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Він зазначив, що подання зроблено за пропозицією фракції "Слуга народу".

Варто підкреслити, що в Парламенті Дениса Монастирського зустріли оплесками. У виступі перед депутатами він зазначив, що - "з команди президента і був з ним з перших днів". Також згадав про свої здобутки під час головування у правоохоронному комітеті парламенту, який за два роки розробив 48 законопроєктів, які стали законами.

(фото - lb.ua)

Під час виступу у Верховній Раді Денис Анатолійович заявив, що головним його пріоритетом на посаді очільника МВС буде безпека громадян і держави та збільшення рівня довіри суспільства до правоохоронних органів. На посаді міністра приділятиме основну увагу боротьбі з організованою злочинністю, так званими "злодіями в законі", і безпеці дорожнього руху. Серед пріоритетів він зазначив й розвиток патрульної поліції, протидію поширенню наркотиків та розвиток прикордонної служби. Також Денис Монастирський наголосив, що дбатиме про покращення умов праці самих поліцейських, зокрема домагатиметься збільшення видатків на їхні зарплати.

Наступного ж дня на свої сторінці у Фейсбук новий очільник МВС більш ширше повідомив суспільство про пріоритети на посаді Міністра. Пряма мова:

“ Cьогодні перед українським суспільством я засвідчив свої цілі й пріоритети. Насамперед це захист і безпека громадян і держави. На восьмий рік воєнної агресії проти України я відповідально розумію, що маю стати міністром внутрішньої безпеки. І українці мають довіряти правоохоронним органам.

Ось мої пріоритети:

✔ боротьба з організованою злочинністю, так званими “ворами в законі” та кримінальними авторитетами. Рішення РНБО та Президента за санкціями проти ватажків кримінальних угруповань будуть неухильно і в повному обсязі виконуватися.

✔ Розвиток Патрульної поліції, обличчям якої сьогодні є 17 тис. патрульних офіцерів поліції. Вони продовжать притягати до відповідальності за адмінправопорушення суддів, прокурорів і народних депутатів – звісно, виключно в рамках Закону.

Дуже прагну, щоб кожні 5 років зменшувати смертність на дорогах вдвічі, поки вона не наблизиться до нуля!   Минулого року на дорогах України загинуло 3454 людини, з них – 169 дітей. Це в рази більше ніж на дорогах Європейських країн, і це є ганьба! Тому безпека дорожнього руху – мій особистий пріоритет!

✔ Посилення безпеки в територіальних громадах. Сімейний лікар повинен дбати про здоров’я кожної сім’ї, а поліцейський офіцер громади –про безпеку в кожній домівці.

✔ Українські дороги, які вже зараз завдяки програмі # Велике будівництво стають якісними, мають бути безпечними. Для цього будемо розвивати систему автоматичної фіксації правил дорожнього руху та втілення сучасних технологій контролю за дорожнім рухом.

✔ Цифровізація всіх сфер роботи МВС.

Це лише частина з основного.  Не буду голослівним й не обіцятиму виконати все в одну мить, але гарантую професійність підходів і принциповість до всіх, хто порушує закони України й її Конституцію.  

Дякую всім за підтримку та добрі слова! Попереду багато роботи. Разом ми сила!”, -  Денис Монастирський.

Теги: Денис Монастирський,Денис Монастирський МВС,Денис Анатолійович Монастирський, МВС, Міністерство внутрішніх справ України,міністр внутрішніх справ України,Украина,Україна,Монастирський
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео