На Вінниччині скандал - через приїзд Сергія Моргунова та голови обласної ради від “Української стратегії Гройсмана” Вячеслава Соколового перекрили дороги

На Вінниччині скандал - через приїзд Сергія Моргунова та голови обласної ради від “Української стратегії Гройсмана” Вячеслава Соколового перекрили дороги
52604 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора на Вінниччині стався прикрий, але показовий інцидент.

В Жмеринці, за вказівкою міської влади, місцева поліція обмежила рух всього транспорту на центральних вулицях через приїзд у місто керівницта “Української стратегії Гройсмана” – голови обласного осередку, мера Вінниці Сергія Моргунова та голови обласної ради від “Української стратегії Гройсмана” Вячеслава Соколового.

З 7.30 аж до 14.30 години був повністю перекритий рух транспорту по вулиці Грушевського. Навіть міські та приміські маршрутки, пустили в об’їзд, а зупинку, звідки відправляються автобуси на Вінницю перенесли в інше місце.

Для чого збирались у Жмеринці?

У пошуку нових інформаційних приводів та намаганням підім’яти всі регіональні еліти на Вінниччині під себе, технологи партії колишнього прем’єр-міністра запропонували провести виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. Щось на кшталт Конгресу місцевої влади при Президенті України, але на вінницький манер.

Головними дійовими особами піар-заходу став міський голова Вінниці та керівництво Вінницької обласної ради, ролі статистів для картинки відвели старостам, головам та заступникам ОТГ з усієї області.

І все б із Координаційною радою було б нічого, теми підібрані, спікери теж, інформаційні ресурси політичної сили вінницької партії теж були готові розігнати вікопомну новину, але, як це часто трапляється, виконавці не впорались з організацією заходу. А швидше перестарались.

Щоб підкреслити свою повагу та особливий статус партійного начальства з Вінниці, мер Жмеринки (від “Української стратегії Гройсмана”) вирішив перекрити рух на центральних вулицях Жмеринки, для прибуття кортежу високих гостей з Вінниці.

В наш цифровий вік така подія та відверте нехтування комфортом громади, швидко просочилась в місцеві пабліки та викликала шквал обурення “совковими” замашками місцевої влади.

Брудні технології від “чорних піарщиків” Володимира Гройсмана

Але головними героями скандалу стали не жмеринські чиновники, а штатні політтехнологи партії Гройсмана на Вінниччині, які вирішили продемонструвати свій креативний рівень антикризовго піару і почали гасити пожежу бензином.

Побачивши негативну реакцію на перекриття доріг для політичних босів з Вінниці, технологи вирішили перевести стрілки на своїх оппонентів і вкинули чутки, що дороги в Жмеринці перекривали через приїзд губернатора Сергія Борзова (“Слуга народу”).

Чим, звісно, лише поглибили розбрат та кризу відносин у владному трикутнику Вінниччини: губернатор – голова облради – мер Вінниці.

Бо голова ОДА із відповіддю не забарився та прокоментував в соцмережі високі технології та “чорний піар” від “Української стратегії Гройсмана” на свою адресу.

Перекривати рух, бо їде «начальство» – НЕПРИПУСТИМО! Сьогодні скандал у Жмеринці: центр міста перекритий! Навіть далеко від місця проведення обласної Координаційної ради самоврядування – ПРОЇХАТИ НЕМОЖЛИВО!
Таке відношення до жителів Жмеринки – це вияв неповаги! Нема уже Януковича!
Вчіться працювати і не боятися людей!
Сьогодні я на навчаннях Нацполіції – у Вінниці на міському стадіоні «Локомотив».
Тому не треба жмеринським патрульним тепер придумувати пояснення людям: «Губернатор приїхав, тому дорогу перекрили». Я – у Вінниці!, – написав на офіційній сторінці в фейсбук Сергій Борзов.

До інформаційного захисту голови ОДА долучилась і його дружина, народний депутат Ірина Борзова, яка не тільки прокоментувала “чорні технології” команди Гройсмана, а й виклала відео із Жмеринки, де жмеринчани сваряться з поліцією через перекриті для вінницького начальства дороги.

Наше видання провело опитування в телеграм-каналі: як до таких дій місцевих політиків ставляться мешканці області.

Результати опитування такі: 58% вважає перекриття доріг для вінницьких чиновників “дешевими понтами”, 17% вважає такі дії “ностальгією за високими посадами”, 14% переконані, що так команда Гройсмана демонструє свої амбіції, ще 11% опитаних схвалюють дії влади та поліції, і вважають це відповідним супроводом поважних кортежів. Голосування триває.

politarena.info

Теги: Сергій Борзов,Сергій Моргунов,Моргунов,Українська Стратегія Гройсмана,мер Вінниці,Жмеринка,Гройсман,Володимир Гройсман,новини вінниці,Украина,Україна,Вінниця, Вінницька область,Винница, Винницкая область, Украиинская стратегия Гройсмана, Владимир Борисович Гройсман,Владимир Гройсман Википедия,Владимир Гройсман, Моргунов Сергій,Моргунов Винница ,Сергей Моргунов Википедия
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео