"Без краватки": гість ефіру - Олексій Арестович. Щоб справедливо критикувати людину – її потрібно знати, а не керуватись випадами сумнівних експертів, журналістів, тощо

"Без краватки": гість ефіру - Олексій Арестович. Щоб справедливо критикувати людину – її потрібно знати, а не керуватись випадами сумнівних експертів, журналістів, тощо
351885 ПЕРЕГЛЯДІВ

Щонеділі о 15 годині глядачів "Україна 24" чекають різноманітні бесіди з найвідомішими чоловіками України, які погодились на відверту розмову з талановитою ведучою Іванною Онуфрійчук . «Без краватки»  - саме під такою назвою виходить проект в якому чарівна ведуча  знає, як змусити кожного гостя розкрити секрети, які вони успішно приховують від сторонніх очей.

Цієї ж неділі, в крайньому випуску гостем Іванни Онуфрійчук був Олексій Арестович - спікер Тристоронньої контактної групи по Донбасу та позаштатний радник голови Офісу Президента України Андрія Єрмака з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки та оборони. Основними темами обговорення були:

· - Дитинство: де провів дитячі роки Олексій Арестович та чому вирішив стати військовим?

· - Армія: як Олексій став військовим експертом та скільки бойових виходів за лінію фронту має у своєму активі?

· - Стосунки: скільки разів Олексій Арестович був одружений та в чому вбачає секрет щасливого шлюбу

Перед переглядом відео хотілось би зазначити, що Олексій Арестович часто стає ціллю для критики від експертів, журналістів та пересічних українців. Але чи відповідає ця критика реальності та діям спікера ТКГ – питання сумнівне?!... Адже часто його слова і вчинки перекручуються, формуються на зручний лад противникам діючої влади та людям із анти-українською позицією, як це приміром було нещодавно із його словами про "розворот на Схід"

 Крім того, щоб справедливо критикувати людину – її потрібно знати, а не керуватись випадами сумнівних експертів, журналістів, тощо. То ж ми пропонуємо переглянути «Без краватки» за участі Олексія Арестовича, щоб познайомитись з ним поближче. Вважаємо, що даний проект розкриває  багато нового і цікавого про цю відому особистість.   

Теги: Олексій Арестович,Тристороння контактна група,США,ТКГ ,Росія,МЗС ,Арестович ,Путін,війна на Донбасі,Онуфрійчук, спікер Тристоронньої контактної групи по Донбасу , радник голови Офісу Президента України Андрія Єрмака

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео