Алексей Арестович: «Как по мне, к тридцатому годочку нам можно было бы и повзрослеть…». Фейгин Live: Арестович, Пионтковский. Разлом: субъектность или финляндизация Украины? (Відео)

Алексей Арестович: «Как по мне, к тридцатому годочку нам можно было бы и повзрослеть…». Фейгин Live: Арестович, Пионтковский. Разлом: субъектность или финляндизация Украины? (Відео)
335459 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нескольно уроков трезвости, которые придется в ближайшее время вынести украинцам. Особенно тем, что кто уверовал в великий, светлый, непогрешимый Запад:

- никакого «коллективного Запада» нет. Страны Запада находится и друг с другом, и внутри себя в сложных и далеко небезоблачных отношениях,

- действительности, которая сложилась 21 февраля 2020 года больше нет. Реальность Майдана, достижения Майдана больше не определяют отношения Украины и Запада, потенциал исчерпан, возникла другая реальность, с другой повесткой. Майдан как мобилизационная повестка не сработал, модернизацию страны на его энергии провести не удалось,

- статья Путина - проект финляндизации Украины, предложен этот проект в момент, когда на Западе сложилась очередная конъюнктура на примирение с РФ и слишком многие там на этот проект не прочь согласиться,

- финляндизация Украины - для Путина, не окончательный, а промежуточный этап в деле поглощения Украины, но слишком малое количество «нормализаторов отношений с Россией» это соображение интересует,

- на Западе хватает друзей и симпатиков Украины, как среди государств так и среди конкретных политиков, прекрасно понимающих - куда и как заводят Украину их коллеги-«примиряльщики»,

- на этих политических субъектов, трезво оценивающих обстановку, мы и рассчитываем, с ними и строим отношения.

Но главное условие - самим стать субъектом.

Как по мне, к тридцатому годочку нам можно было бы и повзрослеть. Хотя конечно многим фанатам «великого и прекрасного Запада», как сакрального Взрослого, лучше нас знающего, что мы должны, а что нет, придется нелегко - примерно, как с разгона приехать в бетонную стену.

Так всегда бывает - чем дальше от реальности, тем потом больнее.

Подробнее - в беседе с Андрей Пионтковский и Марк Фейгин.

Автор: Алексей Арестович

Источникстраница Фейсбук Алексея Арестовича

Теги: Олексій Арестович,Тристороння контактна група,США,ТКГ ,Росія,МЗС ,Арестович ,Путін,війна на Донбасі,Онуфрійчук, спікер Тристоронньої контактної групи по Донбасу , радник голови Офісу Президента України Андрія Єрмака, Андрей Пионтковский,Марк Фейгин,Алексей Арестович

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео