Влада Вінниці на чолі із Моргуновим третій рік водить за ніс сім'ї учасників бойових дій, вигадуючи все нові причини, аби не дати розпочати будівництво житла атовцям

Влада Вінниці на чолі із Моргуновим третій рік водить за ніс сім'ї учасників бойових дій, вигадуючи все нові причини, аби не дати розпочати будівництво житла атовцям
33390 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ситуація навколо учасників бойових дій Вінниччини, які самотужки взялися вирішити питання житла набула нових обертів. Влада майже три роки розглядала можливості забудови 10-го мікрорайну Вінниці, тому атовці і звернулися з власними пропозиціями до керівництва міста.

Під шумок перед черговими виборами воякам пообіцяли усіляке сприяння будівництву. Ще б пак! Чужими руками загрібати жар веселіше, адже хлопці самі викупили землю, самі готові й збудувати. Аби було омріяне житло…

Ідеї взяли з успішних проєктів Івано-Франківська. Там за сприяння місцевої влади атовці будували і будують досі соціальне житло для учасників бойових дій та їхніх родин.

Організувавшись у житлово-будівельний кооператив "Захисник-Вінниця", вояки добилися надання міською радою містобудівних умов та обмежень. Це важливий документ! Адже він містить цілий комплекс планувальних та архітектурних вимог до проєктування і будівництва щодо поверховості та щільності забудови земельної ділянки, відступів будинків і споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки, її благоустрою та озеленення, інші вимоги до об’єктів будівництва.

Підписаний меморандум про співробітництво у сфері містобудівної діяльності від 19.03.2019 року між членами кооперативу та владою, дав надію вірити і очікувати найшвидшого старту будівництва. Натомість різні інтернет-видання, зокрема "33 канал" та "Місто" друкують замовні матеріали проти атовців.

За їх інформуванням, "недоброчесні забудовники, прикриваються ветеранами, намагаючись заволодіти земельними ділянками для будівництва". Навіть настрахали Львівщиною, де нібито у військових інвестори відібрали землю.

"Не будемо про когось, давайте конкретно про нас", - каже Володимир Засаднюк, співзасновник кооперативу, полковник, учасник бойових дій. – "Особливістю ЖБК "Захисник-Вінниця" є те, що ми єдині в Україні, хто за власний кошт придбав (а не отримав) земельні ділянки. Ми не випрошували землю у можновладців, стомившись чути одне: "Ділянок нема!". А самі знайшли і викупили. Ці фейки відволікають увагу громадськості від ситуації, яка дійсно має місце по 10 мікрорайону. Співпраця з владою у нас була. Як і сотні нарад, зустрічей, консультацій, із представниками різних департаментів в тому числі".

Після їх безрезультативності місцева влада сама запропонувала атовцям коригування Детального плану нібито для поліпшення розташування кварталів і для забезпечення більш якісного поділу земельних ділянок (в тому числі і для об'єктів соціальної інфраструктури: дороги, школи, садочків).

Ми за свій кошт викупили не лише ділянку для забудови багатоповерхівок під соціальне житло. Ми погодилися на умови влади і викупили решту земель. Для тих же доріг, школи та дитсадка! І все це передається в комунальну власність територіальної громади! Чомусь цей факт опускається в "проплачених романах".

Але коригування ДПТ не дало позитивних результатів для нас, а узаконило уже збудовані трьохповерхові багатоквартирні житлові будинки одного із забудовників. Хто ж це? Є певна "еліта" таких, хто будує 99.9% житла у Вінниці без перепон. І цей забудовник один із них. Саме йому надали дозвіл розгорнути діяльність неподалік Вишенського озера біля Барського шосе.

Цікаво й те, що в попередньому Детальному плані там планувалася одноповерхова садиба.

До речі, збудовані вони без наявної інфраструктури: доріг, інженерних мереж, каналізації і водогону, без садочків і шкіл, без договорів про комплексну забудову, а це саме ті вимоги, які можновладці висунули воякам!

Чому ж тут місцева влада мовчить? Вимоги чиновників атовці виконують. Уже погодилися віддати під будівництво соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури 4 гектари земельних площ, які викуплені і знаходяться в приватній власності кооперативу "Захисник-Вінниця".

Яка ще участь кооперативу у розбудові соціальної сфери потрібна? Залишається відкритим питання й до інших забудовників, які будують без затверджених планів та коригувань. Хто ж надавав дозволи на будівництво і яка їх участь у будівництві доріг, шкіл тощо? Відповідь напрошується сама собою...

Крім того ми вбачаємо ще одну ймовірну причину коригування ДПТ. Це протягування в корегований детальний план з десяток 9-10 поверхівок замість трьох 24-поверхових будинків у верхній частині 10-го мікрорайону.

А це також додатково створює значне навантаження на об'єкти соціальної інфраструктури, відповідно до технічних умов, які попередньо були заплановані.

Наразі про це місцеві чиновники нічого не говорять. Ніби нічого й не відбувається. Всі претензії адресуються виключно кооперативу! Очевидним є те, що використавши атошників, вони розпочали коригування ДПТ саме в інтересах забудовників наближених до місцевих еліт і місцевих "князьків", а все що робиться не за їх сценарієм, то все "афери" і підступне використання вояк.

Тобто, якщо забудовник не входить до переліку "своїх", то йому будь-якими шляхами створюються перепони. Таким чином місцева влада уже третій рік водить за ніс сім'ї учасників бойових дій, вигадуючи все нові й нові причини, аби не дати розпочати будівництво атовцям.

Тим часом будівництво в нижній частині 10-го мікрорайону, що неподалік струмка, а ні на мить не припиняється.

Источник

Источник: https://biz.censor.net/m3276142

Теги: Влада Вінниці ,Влада ,Вінниця ,Винница,Украина,Україна, Моргунов Сергій,Моргунов,Моргунов Сергей, Сергей Моргунов,Сергей Моргунов Википедия,ДПТ ,афера,Захисник-Вінниця,житлово-будівельний кооператив "Захисник-Вінниця",житлово-будівельний кооператив Захисник-Вінниця,житлово-будівельний кооператив ,кооператив ,будівництво, строительство,Володимир Засаднюк,Засаднюк,ЖБК "Захисник-Вінниця",ЖБК Захисник-Вінниця
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео