Павло Зібров поділився враженнями від зйомок шоу "Співають всі"

Павло Зібров поділився враженнями від зйомок шоу "Співають всі"
125136 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відомий народний артист України, співак і композитор Павло Зібров любить радувати своїх шанувальників новими фото і відео в оциальной мережі Instagram, де за його життям стежать понад 80 тисяч підписників.

Відомо, що нещодавно закінчилися зйомки нового музичного шоу "Співають всі" , яке було створено за британським форматом All Together Now. Україна стала 18 країною, де з'явитися цей проект. Прем'єра шоу запланована на 21 серпня і вийде на телеканалі "Україна".

Павло Зібров став одним із сотні членів зіркового журі, які повинні оцінювати музичні здібності учасників.

 

 
Павло Зібров та Олег Винник, фото: Instagram
Павло Зібров та Олег Винник, фото: Instagram
 
Павло Зібров і Ніна Матвієнко, фото: Instagram
Павло Зібров і Ніна Матвієнко, фото: Instagram
 

"У кожному випуску перед унікальним журі, до складу якого увійшли 100 українських артистів ( в тому числі і я) постануть 12 учасників. Їхнє завдання – виконати композицію так, щоб якомога більше членів «сотні» встали та почали підспівувати. Учасник може набрати від 0 до 100 балів. У фінал вийдуть два найкращі вокалісти за результатами випуску. В українській адаптації буде вісім епізодів, а в фіналі зійдуться 14 виконавців.
Якщо ж учасники наберуть однакову кількість балів, приймати доленосне рішення доведеться нашому зірковому капітану – @nataliya_mogilevskaya
",- розповів про шоу Зібров.

 

 
Павло Зібров та Іво Бобул, фото: Instagram
Павло Зібров та Іво Бобул, фото: Instagram
 
Павло Зібров і Арсен Мірзоян, фото: Instagram
Павло Зібров і Арсен Мірзоян, фото: Instagram

Також Зібров поділився технічними моментами шоу, які його сильно вразили. За словами співака, розробка студії зайняла близько 3 міс. У ній використано 474 квадратних метри екранів, більше 320 світлових приладів і 1200 метрів світлодіодної стрічки. На монтаж студії пішло 12 днів.

 

 
Павло Зібров і Ассія Ахат, фото: Instagram
Павло Зібров і Ассія Ахат, фото: Instagram
 
фото: Павло Зібров / Instagram
фото: Павло Зібров / Instagram

"Стіна, на якій розташувалися судді досягає 10 метрів у висоту, 16 метрів в ширину і 6,5 метрів вглиб. А вага конструкції становить 38 тонн. Уявляєте масштаб?Це буде грандіозне та масштабне шоу 1000%! Чекаєте на прем’єру?", - поцікавився Павло у своєї аудиторії.

 

 
Павло Зібров і Віктор Бронюк, фото: Instagram
Павло Зібров і Віктор Бронюк, фото: Instagram

У перервах між зйомками співак був не проти сфотографуватися зі своїми колегами по цеху. "Колекцію на пам'ять" поповнили такі артисти, як Олег Винник, Ніна Матвієнко, Іво Бобул, Арсен Мірзоян, Ассія Ахат, Віктор Бронюк та інші.

 

 

Джерело: Znaj.ua

 

 

Теги: народний артист України, співак і композитор Павло Зібров,All Together Now,Павло Зібров та Олег Винник,Павло Зібров і Ніна Матвієнко,Павло Зібров та Іво Бобул,Павло Зібров і Арсен Мірзоян,Павло Зібров і Ассія Ахат,Павло Зібров Instagram ,Павло Зібров і Віктор Бронюк

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео