Андрей Стрихарский — «слуга народа» оказался фигурантом дела об изнасиловании (документ)

Андрей Стрихарский — «слуга народа» оказался фигурантом дела об изнасиловании (документ)
174 ПЕРЕГЛЯДІВ

Оральный насильник стал «Слугой народа», — опубликован обличающий документ

Народный депутат Верховной Рады от партии “Слуга Народа” Андрей Стрихарский неоднократно попадал в различные скандалы. Например, в августе 2020 года против него было выдвинуто обвинение в драке, которую он спровоцировал в ресторане, находясь в состоянии алкогольного и наркотического опьянения. Также Стрихарский неоднократно попадал в коррупционные скандалы. Последним скандалом Стрихарского был отжим ДП Киевский завод «Импульс» с целью его застройки. Как известно после этого работники завода ">заявили о бессрочной голодовке.

Однако, как оказалось, это еще цветочки. Ранее против нардепа было возбуждено уголовное дело об изнасиловании.

 

В сети появилась копия извлечения из материалов уголовного дела. В фабуле говорится, что Стрихарский, находясь на своей яхте, “занялся оральным сексом” с неизвестной особой. Инцидент произошел 13 мая 2016 года. Потерпевшая (или потерпевший?) обратилась в правоохранительные органы в тот же день.

Очередное пятно на репутации партии “Слуга Народа” учитывая, что репутация политсилы и так значительно ухудшилась, а рейтинги стремительно идут вниз, секс-скандал с представителем партии может стать еще одним фактором, который заставит людей отвернуться от правящей фракции.

Источник

Теги: Стрихарский Андрей Петрович,Стрихарский Андрей ,Стрихарский ,Украина,Україна,НАБУ ,ООО «НМП»,ООО Марс ,ООО НМП,ООО,Марс,НМП, ООО «НСЛ», ООО НСЛ,НСЛ,Щелкун ,ООО «Марс»,ГУ МВД в г. Киеве,ГУ МВД ,МВД ,Киев,Київ,Вдовенко Елена Николаевна,Вдовенко Елена ,Вдовенко ,ГП «Киевский завод Импульс»,Киевский завод Импульс,ГП Киевский завод Импульс,Ярослав Бондаренко,Бондаренко,Подол Плаза,ЖК Подол Плаза & Резиденс,STATUS GROUP,Киевзеленстрой,ООО «Укрпроектреконструкция»,ООО Укрпроектреконструкция,Укрпроектреконструкция,Березнякижитлобуд,ООО «Березнякижитлобуд»,ООО Березнякижитлобуд,ООО «Строительно-инвестиционная компания «Березнякижитлобуд»,Строительно-инвестиционная компания «Березнякижитлобуд»,Строительно-инвестиционная компания Березнякижитлобуд,ГАСК,Импульс,Слуга Народа,Слуга Народу,изнасилование,насильник,ДП Киевский завод «Импульс»,ДП Киевский завод Импульс
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео