Генпрокурор Ірина Венедіктова обговорила з Послом Нідерландів в Україні справу МН17 та співпрацю в інших сферах (ФОТО)

Генпрокурор Ірина Венедіктова обговорила з Послом Нідерландів в Україні справу МН17 та співпрацю в інших сферах (ФОТО)
347546 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова провела зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Йоганнесом де Молом. У ході зустрічі сторони обговорили питання взаємодії у сфері захисту довкілля, кібербезпеки, діджиталізації та захисту інвестицій.

Окремо зупинилися на гострій для обох країн справі збиття літака рейсу MH17 в небі над Україною. Генпрокурор та керівник профільного «Департаменту війни» Офісу Генерального прокурора наголосили, що українські прокурори та слідчі роблять все можливе для спільної мети – встановлення всіх, хто віддавав накази, осіб, причетних до транспортування ЗРК «БУК» та безпосередньо запуску ракет.

«Справа «малайзійського Боїнгу» болить усьому світові. Ми уважно стежимо за перебігом судового процесу в національному суді Нідерландів над 4 обвинуваченими і надаємо все необхідне сприяння нідерландським колегам. Співпраця ж в рамках міжнародної спільної слідчої групи наразі є плідною та продуктивною і з українського боку буде тільки поглиблюватись. Такі злочини проти людяності мають бути покарані і для цього ми наразі задіюємо всі можливі ресурси. В планах у нас створити Міжнародну раду при Генпрокуророві, щоб ефективно співпрацювати із міжнародними судами та використовувати правовий досвід інших країн, що пройшли через збройні конфлікти», - зазначила Генпрокурор.

Посол Нідерландів заявив, що для напрацювання подальших кроків у справі МН17 до України готова приїхати група нідерландських прокурорів та слідчих. Також сторони обговорили можливість візиту до України Генерального прокурора Нідерландів.

Крім цього, нідерландські правоохоронці готові будуть також взаємодіяти та обмінюватися досвідом із українськими колегами і в інших пріоритетних сферах, завірив Посол.

Генпрокурор наголосила, що українська прокуратура наразі трансформується в інституцію світового рівня, тому вивчає найкращі практики.

«Зараз ми зосереджені на внутрішньоінституційному перетворенні. Ми трансформуємо систему роботи за новими стандартами та міняємо культурну парадигму всередині прокуратури. Наша мета – довіра населення і конкурентність українського прокурора на міжнародному рівні», - підкреслила Ірина Венедіктова.

gp.gov.ua

Теги: Генеральний прокурор,Генеральний прокурор Ірина Венедіктова,Ірина Венедіктова,МН17 ,справа МН17

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео