Как Вадим Столар Деда Хасана «кинул»

Как Вадим Столар Деда Хасана «кинул»
57758 ПЕРЕГЛЯДІВ

Интересную новость раскопали журналисты «Детектив-инфо». Оказывается, один из «смотрящих» Кличко – Вадим Столар, в свое время умудрился «кинуть» самого Деда Хасана. По данным журналистов, Столар занимался легализацией денег Деда Хасана и додумался украсть у него несколько миллионов. Хотя, собственно, учитывая весьма обширные строительные интересы Столара, было бы вполне естественно, если бы он отмывал деньги российской мафии через строительные проекты в Украине. Многие этим промышляют и избегают разговоров о «первом миллионе». Но почему такой авторитетный человек как Дед Хасан доверил вдруг свои финансы какому-то мелкому киевскому жулику? Вариантов тут несколько. Еще мама Столара Яна фактически входила в ОПГ Савлохова, а ее туристическое агентство «Яна» было широкого известно узкому кругу специалистов по торговле людьми. И не только людьми. Кроме того, семья Столаров давно дружило с семьей Черновецких, которые также были знакомы с Дедом Хасаном. Так что, связи почти родственные. Плюс, дружба с Кличко, который тоже в молодости был не чужд бандитизма. Но осмелиться «кинуть» лидера российского преступного мира? Как-то это дико.

Еще более забавно, что спаситель Столара от гнева Деда Хасана, некто «Ватулик», однажды во время задержания в Чехии представился «агентом ФСБ». Не секрет, что многие российские криминальные авторитеты являются агентурой ФСБ. Но замечательно то, что в конечном итоге «Ватулик» пристроился в Украине … вице-президентом компании «Petrus» – водочной фирмы не менее скандальной Людмилы Русалиной. Недавно «Ватулика» в очередной раз из Украины выдворили. А весь этот полууголовный бомонд вроде Столара остался. И ведь они не только масштабно воруют, но и вершат в Украине политику. Вот станет Кличко президентом, Столар вполне может стать премьером. Может быть, пора уже не санкциями а уголовными производствами расчищать эту нечисть?

kipiani vatulik

(Вахтанг Кіпіані/Цулукідзе)

Dетектив-Info встановив нові подробиці строкатої біографії 42-річного громадянина Грузії Вахтанга Кіпіані (Цулукідзе/Долідзе), внесеного під №543 до переліку так званих злодіїв в законі та кримінальних авторитетів, відносно яких в травні 2021 року було запроваджено санкції РНБО.

Як відомо, 25 червня 2021 року відомості щодо примусового видворенням достойника на прізвисько «Вато Кіпіані»/»Ватулік», що буцімто представляв на українських теренах інтереси впливових російських і грузинських королів злочинного світу, оприлюднили в Департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції.

З судових матеріалів випливає: реалізації відповідних планів з боку правоохоронців «Ватулік», (який наприкінці серпня 2020 року в якості особи на прізвище Цулукідзе отримав дозвіл на постійне право проживання на території України як чоловік іммігранта-громадянки Вірменії, однак 31 травня поточного року ця посвідка була скасована) намагався всіляко завадити. Та, ймовірно, використовував у спробах отримання індульгенції від видворення з України алгоритм, започаткований одеськими служителями Феміди на користь колоритного співвітчизника «Вато Кіпіані» — 47-річного уродженця Руставі Коби Шемазашвілі, який відомий в статусі так званого злодія в законі на прізвисько «Коба Руставський».

Йдеться про механізми встановлення в рамках забезпечувального позову можновладцям заборони вчиняти дії, пов’язані з вилученням посвідки на постійне проживання, затриманням та поміщенням до ПТПІ, а також заходи примусового видворення відносно Вахтанга Цулукідзе/Кіпіані до остаточного вирішення його справи.

18 червня 2021 року відповідний вердикт на користь «Ватуліка» ухвалив Одеський окружний адмінсуд. Однак менше ніж за тиждень (фактично, в повній аналогії із подальшим розвитком скандалу навколо «Коби Руставського», про що раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info), в палаці правосуддя скасували застосовані ним же заходи, які унеможливлювали процедуру депортації Вахтанга Демуровича. Відповідна ухвала була проголошена 24 червня 2021 року, а вже наступного дня «Вато Кіпіані» посадили на літак до Грузії, де його було затримано та поміщено під варту.

Незважаючи на фактичну відсутність «Ватуліка» в Україні, його адвокати продовжують оскарження указу президента Володимира Зеленського, згідно якому Вахтанг Цулукідзе опинився в санкційному списку РНБО. Наразі розгляд цього позову у Верховному Суді відкладено на 22 вересня поточного року та одночасно ухвалено рішення витребувати в уряду копії документів, що виступали підставою для запровадження обмежень відносно достойника.

Які саме епізоди звитяг з багатогранної біографії «Вато Кіпіані» позначено в них — невідомо, оскільки відносно цих документів встановлено гриф «для службового користування».

У свою чергу, обізнані співрозмовники Dетектив-Info наводять кілька непублічних історій, коли грузинський авторитет опинявся в фокусі уваги правоохоронців з приводу скандальних подій, пов’язаних з Україною.

По-перше, йдеться про епізод зразка 2012 року, коли «Ватуліку» нібито випало стати рятівником майбутнього народного депутата 9 скликання Вадима Столара. Подейкують, що наріжним каменем знайомства чоловіків тоді стали претензії, висловлені на адресу Вадима Михайловича одним з корифеїв кримінального світу — злодієм в законі Асланом Усояном на прізвисько «Дід Хасан».

Мовляв, Столар надавав послуги зі сприяння легалізації коштів «Діда Хасана» та дозволив собі зазіхнути на частку цих капіталів. Загалом йшлося про кілька мільйонів доларів, хоча сам Столар, як стверджують окремі співрозмовники Dетектив-Info, всіляко спростовував закиди на свою адресу.

kipiani vatulik2

(Аслан Усоян (праворуч) та Вадим Столар)

У подальшому, в намаганнях донести свою аргументацію до Аслана Усояна та довести власну невинуватість майбутній парламентар буцімто звернувся по допомогу до «Вато Кіпіані». Останній виступив своєрідним янголом-охоронцем для Столара. Кіпіані наважився подзвонити «Діду Хасану» та повідомити, що він вважає партнера короля злочинного світу невинуватим. Ба більше, зголосився особисто прибути до Москви, аби надати обґрунтування та докази слушності саме своєї позиції. Вважається, що результатом цієї телефонної розмови стала згода Усояна до остаточного з’ясування питання відтермінувати «профілактично-репресивні» заходи відносно Столара.

Втім, заплановане рандеву «Діда Хасана» та «Ватуліка» так і не трапилося — 16 січня 2013 року на злодія в законі було здійснено черговий замах в російській столиці, внаслідок чого Аслан Рашидович помер.

Що ж стосується Вахтанга Демуровича, то наприкінці того таки 2013 року Кіпіані затримали на території Миколаївської області з паспортом громадянина Південної Осетії. А в червні наступного року — черга «пакувати» «Ватуліка» дійшла до правоохоронців Чехії. Прямо в аеропорту Праги вони «прихопили» грузинського авторитета, який прибув на Батьківщину Гашека з української столиці, тримаючи в кишені документи на особу уродженця Владикавказу Таймураза Гуцаєва.

vatulik1

(Паспорт громадянина РФ на ім’я Таймураза Гуцаєва, яким користувався «Вато Кіпіані» під час спроби потрапити з України до Чехії влітку 2014 року)

Як зазначає поінформований співрозмовник Dетектив-Info, під час спілкування з чеськими правоохоронцями «Ватулік» приголомшив зізнанням, що він буцімто є «агентом ФСБ». Вважається, що дуже швидко відомості про «шпигунський камінг-аут» дійшли до Києва, де, як наслідок, відносно Вахтанга Кіпіані встановили 5-річну заборону в’їзду до України.

Спроби оскарження такого рішення виявилися марними, та після вичерпання терміну заборони «Вато Кіпіані» вчергове повернувся на територію нашої держави вже з новим прізвищем — Цулукідзе. 1 жовтня 2020 року офіційний сайт одного з лідерів українського алкогольного ринку — групи компаній Petrus повідомив про призначення Вахтанга Демуровича на посаду її віце-президента.

Теги: Аслан Усоян,Вадим Столар,Вахтанг Кіпіані,Цулукідзе,Дед Хасан,Ватулік,Вато Кіпіані,Украина,Україна,Усоян,Столар, Кіпіані,Хасан,Таймураз Гуцаєв,Гуцаєв,С,Чехия,Чехія,Південна Осетія,Осетія,Миколаївська област,Николаев,Николаевская область,Миколаїв,Кличко ,ОПГ Савлохова,ОПГ ,Савлохов,Petrus,ФСБ,Ватулик,Людмила Русалина,Русалина,РНБО,Грузия,Грузія,Нацполіція,Національна поліція, Національна поліція України,Национальная полиция,Национальная полиция Украины,Нацполиция,Нацполиция Украины,Коба Руставський ,Руставський ,Коба Шемазашвілі,Шемазашвілі,ПТПІ,Одеса,Одесса,Вадим Михайлович Столар,Аслан Рашидович Усоян
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео