Михайло Кулиняк, майбутній директор «Мистецького Арсеналу»?

Михайло Кулиняк, майбутній директор «Мистецького Арсеналу»?
51909 ПЕРЕГЛЯДІВ

«Вітаємо новообраного директора одного з найвагоміших культурних центрів України - "Мистецького Арсеналу"!». Саме такі заголовки мали би бути на сторінках та на сайтах українських журналів та в інших  джерелах ЗМІ ще на початку липня. А героєм цих заголовків мав стати ніхто інший як Кулиняк Михайло Андрійович. Але дещо пішло не так і вибори були перенесені. То що саме стало причиною повторних виборів? Розглянемо нижче всі моменти  виборів і чи справді потрібно було йти на такі міри.

Для початку, хотілося б коротко розповісти вам про ключову особу - Кулиняка Михайла Андрійовича. Михайло Кулиняк - скрипаль за освітою, також має ще два дипломи магістра зі спеціальностей «Менеджмент організацій» та «Державне управління». У 2010-2012 роках очолював Міністерство культури України, але був несправедливо звільнений за свою проукраїнську позицію. Михайло Андрійович був противником прийняття так-званого мовного «Закону Ківалова-Колесніченка», а це як всі розуміють суперечило політиці тодішньої влади.   

У 2013-2014 роках був гендиректором Національного палацу мистецтв "Україна". Пізніше став директором Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

На голосуванні Михайло Кулиняк набрав більшість голосів, а саме 4 з 9, але цього виявилось недостатньо, так як потрібно було набрати 5 голосів. Але це не єдина причина чому у «Мистецького Арсеналу» досі немає директора, проте ця причина є хоча б трохи розумна, тому як всі інші є вкрай абсурдними, і ви зараз у цьому переконаєтесь.

Отож ще однією причиною повторних виборів є відверта недовіра до кандидатури Михайла Андрійовича. Ну звичайно ж всі дивляться на те, при кому він був Міністром, але ж ніяк не на заслуги, як наприклад збільшення фінансування кіновиробництва або ж пророблена робота на користь прийняття закону «Про культуру». Варто підкреслити, що Михайло Кулиняк був єдиним Міністром, який на той час за 20 років існування України ініціював прийняття закону «Про культуру». 

Наступним моментом стало те, що іншим кандидатам просто не вигідноаби Кулиняка обрали, ну звичайно, всі ж намагаються вигризти собі місце під сонцем, і як часто це буває, «брудними діями». Так, одна з кандидаток звинуватила голову комісії, Василя Чернеця, у конфлікті інтересів. Але так тоді можна сказати ще як мінімум про двох кандидатів які теж мають знайомих у коміссії. Однією з таких є й чинна директорка закладу - Олеся Островська-Люта, але такими заявами вона не розкидується, проте й не мовчить. І це не дивно, адже її крісло завіси скоро може зайняти той, хто збирається привести «Мистецький Арсенал» до ладу, вивести його на міжнародний рівень і добитися більшого фінансування для культурного центру, все той же, що всім не дає спокою - Кулиняк Михайло.

Слід пам‘ятати, що «Мистецький Арсенал» є дуже важливим культурним центром який може стати ураїнською візитною карточкою, але при правильному управлінні. Центру потрібні зміни, тільки завдяки ним «Арсенал» зможе зрушити з місця!


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: wikibazainfo@gmail.com

Теги: Михайло Кулиняк, Кулиняк Михайло Андрійович, Мистецький Арсенал вибори, Олеся Островська-Люта, Михайло Кулиняк скрипаль, Закон про культуру Кулиняк, Кулиняк Михайло Андрійович міністр культури, Михайло Кулиняк біографія, Михайло Кулиняк компромат, Вибори директора Мистецького арсеналу Кулиняк, Новим директором Мистецького Арсеналу Кулиняк, міністр культури часів Януковича Михайло Кулиняк, Кулиняк міністр Януковича, Кулиняк міністр Азарова, Дамочка, козльонки, лузери, Михайло Кулиняк новини, Мистецький арсенал Кулиняк, На виборах директора Мистецького Арсенала найбільше голосів набрав ексміністр часів Януковича, Михаил Кулиняк, Кулиняк Михаил Андреевич, Мистецький Арсенал выборы, Олеся Островская-Люта, Михаил Кулиняк скрипач, Закон о культуре Кулиняк, Кулиняк Михаил Андреевич министр культуры Михаил Кулиняк биография, Михаил Кулиняк компромат Выборы директора Художественного арсенала Кулиняк, Новым директором Художественного Арсенала Кулиняк министр культуры Януковиче Михаил Кулиняк, Кулиняк министр Януковича, Кулиняк министр Азарова, козльонкы, лузеры, Михаил Кулиняк новости, Художественный арсенал Кулиняк, на выборах директора Художественного Арсенала больше всего голосов набрал эксминистр Януковиче,Украина,Україна,Кулиняк
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео