Олег Загурський - депутат Івано-Франківської міськради п’ять років декларує однакові доходи

Олег Загурський - депутат Івано-Франківської міськради п’ять років декларує однакові доходи
30279 ПЕРЕГЛЯДІВ

Олег Загурський з 2010 до 2020 року був депутатом Івано-Франківської обласної ради від ВО “Свобода”. У 2020 році його обрали депутатом одночасно і обласної, і міської ради. Загурський обрав мандат депутата міськради. 

Рух ЧЕСНО проаналізував усі його декларації на сайті НАЗК і помітив одну особливість: Загурський п’ять років поспіль декларує ідентичні доходи — в якості підприємця депутат щороку отримує абсолютно однакові суми доходу. Через це у 2019 році його сім’я опинилась за межею бідності. 

Олег Загурський має чималий досвід депутатської діяльності — двічі поспіль, у 2010 та 2015 роках, він обирався депутатом Івано-Франківської обласної ради від ВО “Свобода”. У 2020 році від цієї ж партії пройшов до складу Івано-Франківської міської ради. У 2013–2015 роках був членом виконкому Івано-Франківської міськради.

Як і всі депутати місцевих рад, Загурський подав свою першу електронну декларацію у 2017 році — про майно і доходи у 2016 році. 

І відтоді п’ять років поспіль він декларує абсолютно однакові суми доходів. Депутат вказує, що отримав дохід від підприємницької діяльності в сумі 28 800 гривень та 40 800 гривень. Ці суми фігурують в усіх його п’яти деклараціях, оприлюднених на сайті НАЗК за період з 2016 по 2021 рік.

У деклараціях Загурський вказував джерела своїх доходів — 28 800 гривень йому щорічно перераховував Савчук Андрій Богданович, а 40 800 — Наняк Олена Володимирівна. Обидвоє є підприємцями та займаються роздрібною торгівлею одягом. Сам Олег Загурський зареєстрований як ФОП і займається наданням в оренду майна. 

  

 

 

Скріншоти задекларованих доходів Олега Загурського у деклараціях 2016201720182019 та 2020 років 

Доходи Олега Загурського збільшились лише у 2020 році — окрім звичних сум доходів він задекларував ще 184 тис. гривень від продажу рухомого майна і 1000 гривень як подарунок від обласної ради. Рухоме майно, яке продав депутат — це, очевидно, автомобіль Toyota Camry, який з’явився у декларації за 2018 рік. Тоді Загурський вказав, що його вартість складає 372 тис. гривень. У декларації за 2020 рік цього авто уже немає. Проте є дохід від його продажу. Однак і тут не все так просто — отримавши дохід у 184 тис. гривень, депутат зобов’язаний у десятиденний термін подати до НАЗК повідомлення про суттєві зміни у майновому стані. Цього Загурський не зробив. 

Згідно із декларацією, сім’я Олега Загурського складається з трьох осіб — у депутата є дружина та син. Якщо врахувати задекларований щорічний дохід, то у 2019 році сім’я депутата знаходилась за межею бідності. Прожитковий мінімум станом на грудень 2019 року складав 2027 гривень на особу, в той час як сім’я Загурського в місяць на одного члена могла витратити лише 1933 гривень. 

Рух ЧЕСНО намагався зв’язатися з Олегом Загурським з приводу коментаря, проте депутат не взяв слухавку. 

За інформацією місцевого видання “Курс”, у ніч з 23 на 24 липня 2020 року на вулиці Дністровській, біля універмагу “Прикарпаття”, встановили два пластикові МАФи. Це обурило мешканців міста. Згідно з інформацією “Курсу”, за рішенням виконкому, що надавало дозвіл на розміщення тимчасових споруд, стояли два депутати-“свободівці” — Сергій Абрам’як з Івано-Франківської міської ради та Олег Загурський. Ситуація з МАФами привернула увагу громадськості, і під її тиском тимчасові споруди прибрали.

chesno.org

Теги: Депутат Івано-Франківської міськради,доходи,Олег Загурський ,Загурський , мандат депутата міськради,НАЗК , Савчук Андрій Богданович, Наняк Олена Володимирівна,ФОП, нерухоме майно , Рухоме майно,Сергій Абрам’як,Украина,Україна,Загурський,Загурский,Олег Загурский,Савчук,Савчук Андрей
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео