Людина, яка живе мистецтвом - Михайло Андрійович Кулиняк

Людина, яка живе мистецтвом - Михайло Андрійович Кулиняк
33288 ПЕРЕГЛЯДІВ

Кулиняк Михайло Андрійович - людина, ім‘я якої має знати кожна творча особистість України. Саме він є тим, хто упродовж більше ніж 10 років дбав, і продовжує дбати, про душу України, про творчість - про мистецтво та його розвиток не тільки у межах нашої країни, а й на міжнародній арені.

Для тих хто мало знайомий із особистістю Михайла Андрійовича далі представленні основні факти про його життя. Отож, Кулиняк Михайло Андрійович колишній Міністр культури України, а також український державний діяч, діяч культури ну і звичайно ж музикант. Народився він у славнозвісному місті Дрогобич, відомому усім як Батьківщина Івана Франка. Досить символічно, чи не так? Навчався Михайло Кулиняк у Києві, і там отримав три дипломи: Диплом «Викладача, артиста камерного ансамблю, артиста оркестру» у 1994, а пізніше ще два дипломи магістра за спеціальностями «Менеджмент Організацій» 2003 рік та «Державне управління» - у 2010 році. 

Свій кар‘єрний шлях Михайло Кулиняк почав прокладати ще в доуніверситетьські роки. Перша його робота була у Львівському об’єднанні музичних ансамблів, де Михайло Андрійович був артистом-скрипалем у період часу з 1987 по 1988. Далі з студентських років і по 2002 рік Михайло змінив декілька робочих місць, а з 2004 почався його шлях до посади Міністра культури. У період з 2004 по 2010 Михайло Андрійович Кулиняк обіймав наступні посади: Помічник заступника міністра Кабінету міністрів, заступник Міністра культури і туризму України у зв'язках з Верховною Радою України та іншими органами державної влади, слухач Національної академії державного управління при Президентові України, Міністр культури і туризму України і нарешті Міністр культури України. Нажаль на останній посаді Михайло Кулиняк пробув всього неповних 3 роки, після чого був звільнений. Причиною звільнення була відставка Кабінету Міністрів України. До того ж у цьому складі кабміну Михайло Кулиняк вирізнявся чіткою проукраїнською позицією, що явно суперечило владі Януковича-Азарова.

Після звільнення Михайло Андрійович ще рік працював генеральним директором Національного палацу мистецтв «Україна». У даний період часу Михайло Кулиняк є директором Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

А нещодавно стало відомо, що він є одним з кандидатів на посаду генерального директора «Мистецького арсеналу», що може стати важливим кроком як для Кулиняка, так і для українського мистецтва. З цієї причини Михайло Андрійович дав інтерв’ю з якого нам хотілося б виділити декілька справді цікавих моментів.

На запитання про те, що мотивувало Михайла Кулиняка піти у кандидати на пост генерального директора, він відповів так (цитата):

«Мотивацією, напевно, стало те, що я добре розумію значення "Мистецького арсеналу", як площадки для сприйняття України в світі. Це хаб, який подарували, як то кажуть, українці з минулого. Площадка, яка може наблизити нас дуже сильно до Європи, до світу через культуру.»

Ці слова змушують вірити йому, хоча українці рідко довіряють публічним особам, політикам та міністрам, ми звикли до брехні. Та хіба сказане Кулиняком може бути хоча б схоже на брехню? Навряд чи!

Але ми не будемо намагатись вас переконувати, нехай слова Михайла Андрійовача це зроблять. Наступна цитата, яку нижче буде продемонстровано,це відповідь на питання з приводу погляду пана Михайла на підведення реконструкції «Мистецького арсеналу» до фінішної прямої.

«Я не знаю причин, чому "Мистецький арсенал" не попав в програму президента "Велика реставрація"... Але зрозуміло, що там потрібні дуже великі кошти. Тому "Мистецький арсенал" повинен, як кажуть, заробляти трошки сам, проводячи виставки, форуми та інші культурні речі, які будуть давати можливість щось робити для Арсеналу.

Але головне - вибудувати системну роботу для того, щоби знаходити інвесторів.Тому що зараз в світі дуже багато інвесторів дивляться в сторону України.»

Чітко, зрозуміло, а головне прямо. Кулиняк Михайло Андрійович не ходить навкруги підбираючи слова, а говорить правду, хоч може це й звучить строго, проте тільки такий підхід може й справді дати результати.

Виходячи з цих відповідей можна впевненно стверджувати, що Михайло Кулиняк саме та людина яка з гідністю може прославляти українські витвори мистецтва. Слід наголосити, що довірити йому можна не тільки одвічні витвори геніїв нації, а й продукти які створює нове творче покоління українців. І немає ні тіні сумніву, якщо ми довіримось Михайлу Андрійдвичу, то співпраця із західними країнами світу буде розвиватись  на очах. 

Теги: Михайло Кулиняк, Кулиняк Михайло Андрійович, Мистецький Арсенал вибори, Олеся Островська-Люта, Михайло Кулиняк скрипаль, Закон про культуру Кулиняк, Кулиняк Михайло Андрійович міністр культури, Михайло Кулиняк біографія, Михайло Кулиняк компромат, Вибори директора Мистецького арсеналу Кулиняк, Новим директором Мистецького Арсеналу Кулиняк, міністр культури часів Януковича Михайло Кулиняк, Кулиняк міністр Януковича, Кулиняк міністр Азарова, Дамочка, козльонки, лузери, Михайло Кулиняк новини, Мистецький арсенал Кулиняк, На виборах директора Мистецького Арсенала найбільше голосів набрав ексміністр часів Януковича, Михаил Кулиняк, Кулиняк Михаил Андреевич, Мистецький Арсенал выборы, Олеся Островская-Люта, Михаил Кулиняк скрипач, Закон о культуре Кулиняк, Кулиняк Михаил Андреевич министр культуры Михаил Кулиняк биография, Михаил Кулиняк компромат Выборы директора Художественного арсенала Кулиняк, Новым директором Художественного Арсенала Кулиняк министр культуры Януковиче Михаил Кулиняк, Кулиняк министр Януковича, Кулиняк министр Азарова, козльонкы, лузеры, Михаил Кулиняк новости, Художественный арсенал Кулиняк, на выборах директора Художественного Арсенала больше всего голосов набрал эксминистр Януковиче,Украина,Україна
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео