Сергій Моргунов - Проспект Коцюбинського у Вінниці реконструюють під чергове ТРЦ пана мера?

Сергій Моргунов - Проспект Коцюбинського у Вінниці реконструюють під чергове ТРЦ пана мера?
332876 ПЕРЕГЛЯДІВ

Минулого року Вінницька міська рада пафосно презентувала повернення трамвайної колії на проспект Коцюбинського та будівництво нової сучасної зупинки трамваю та тролейбуса біля входу в Центральний ринок. Проектне рішення розробило і презентувало комунальне підприємство “Агенція просторового розвитку” за кошти міського бюджету. А вже за рік дружина мера Моргунова переоформила землю перед Центральним ринком на фірму, яка планує побудувати черговий ТРЦ з підземним паркінгом просто біля запланованої нової трамвайної зупинки на презентованому проекті реконструкції проспекті Коцюбинського.

Чи допомогло анонсування перенесення зупинок транспорту та масштабної реконструкції вигідніше реалізувати земельні ділянки нам не відомо, але це вже не перший випадок, коли просторові рішення у місті розробляються з врахуванням планів   конкретних забудовників. Така ж ситуація була з торговим центром на залізничому вокзалі. І розробляла це “просторове рішення” за гроші платників все та ж комунальна “Агенція просторового розвитку”.

Не дивує і оперативність, з якою міська рада надає всі дозволи на будівництво “своїм”. Адже 5 липня цього року фірма “АВМ Агроінвест” тільки оформила земельну ділянку перед Центральним ринком, а буквально за три дні виконком Вінницької міськради своїм рішенням від 8 липня 2021 року № 1671 надав ТОВ «АВМ АГРОІНВЕСТ» вихідні дані – містобудівні умови та обмеження на проектування торговельного центру з підземним паркінгом по проспекту Коцюбинського, б/н в місті Вінниці.


Отже, дві земельні ділянки перед Центральним ринком за кадастровими номерами 0510100000:03:002:0155 та 0510100000:03:002:0156  раніше належали ТОВ “Вітеком”, що в свою черга належала дружині мера Наталії Моргуновій. Воно і не дивно, враховуючи що Анатолій Моргунов, батько вінницького мера, керував багато років Центральним ринком.


Моргуновська “Вітеком”, статутний фонд якої становить 787 400 грн, володіла землею перед ринком з 2015 року до травня 2021 року.Там знаходилась платна стоянка. За цей час згідно з аналізом фінансової звітності з 2015 по 2019 рік фірма стабільно показувала збитки та,  відповідно, не сплачувала  податки. 

До прикладу, за 2016 рік фірма Наталії Моргунової показала 330 тисяч збитків.


а у 2018 і 2019 році від до 10 до 15 тисяч збитків.


Сподіваємось, що земельні ділянки дружина мера продала набіло і сплатила усі податки у казну, якою частково розпоряджається її чоловік. Побачимо це по фінансовій звітності наступного року.

ТОВ "АВМ АГРОІНВЕСТ", яка будуватиме черговий торговий центр перед Центральним ринком, створена кілька місяців тому - у квітні 2021 року. Її статутний капітал 100 тисяч гривень. Засновниками ТОВ “АВМ Агроінвест”, відповідно до даних аналітичної системи Youcontrol, є двоє фізичних осіб - Людмила Варганова і Микола Цендра.


Микола Цендра є директором кількох підприємств. Серед них і підприємство “Вінсервісбуд”, яке зареєстровано за адресою Липовецька, 6а (ТЦ Віват). Бенефіціаром підприємства є Юрій Совісімов, який разом з Володимиром Куликовим є засновниками ТОВ “КВС груп”. Тим самим Володимиром Куликовим, який став директором фірми “Вітеком”, якою володіла дружина мера Моргунова і в чиїй власності знаходилась земля біля центрального ринку.

Щодо реконструкції проспекту Коцюбинського, про яку ми згадували раніше, то журналісти сайту deputaty.in.ua отримали креслення проекту майбутньої реконструкції. Як видно з візуалізації зупинка громадського транспорту буде  розміщена просто біля майбутнього ТРЦ.

 

 

deputaty.in.ua

Теги: Сергій Моргунов,Проспект Коцюбинського,Вінницька міська рада,Агенція просторового розвитку,Наталія Моргунова,ТОВ Вітеком,ТОВ АВМ АГРОІНВЕСТ,Людмила Варганова,Микола Цендра,Вінсервісбуд,Юрій Совісімов

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео