Обращение Буковинских таможенников к Павлу Рябикину

Обращение Буковинских таможенников к Павлу Рябикину
335149 ПЕРЕГЛЯДІВ

Шановний пане Павле!

Звертається до Вас, колектив Буковинської митниці з проханням втрутитись в ганебну ситуацію, що склалася в нашому колективі.

Так, з приходом в.о. начальника Чернівецької митниці Мухтарова Р.Р., була створена схема щомісячних поборів як з суб’єктів ЗЕД, так і з інспекторського складу митниці. Щиро думаємо, що Ви навіть не здогадуєтесь, що Мухтаров Р.Р., прикриваючись Вашим авторитетом і порядним ім’ям, відкрито розказує, що збирає кошти в сумі 100 тисяч доларів США щомісяця безпосередньо для Вас. Але останньою краплею терпіння колективу став процес реорганізування митниці. В.о. начальника Чернівецької митниці Мухтаров Р.Р. та начальник відділу по роботі з персоналом Побережник С.В., використовуючи своє службове становище та ненаситну жагу до незаконного збагачення, перетворили процес реорганізації митниці на приватний аукціон з продажу посад. Так, Побережник С.В., прикриваючись родинним зв’язком (а саме кумівством) з директором департаменту з персоналом ДМСУ Касьяном В., за згодою з Мухтаровим Р.Р. почала зухвало порушувати закон про Держслужбу в частині забезпечення при реорганізації надання рівнозначних посад працівникам митниці, які успішно пройшли тестування та здали тест на доброчинність. Вдаючись до погроз та шантажу, Побережник С.В. і Мухтаров переводять співробітників митниці з багаторічним досвідом роботи в митних органах з категорії В на посади з нижчою категорією, причому часом, створюючи навмисно такі умови працевлаштування, за яких окремі працівники колективу змушені будуть звільнятись. Особливої уваги викликає факт цинічного використання в своїх корисливих цілях, Вашої ідеї про залучення на роботу в митні органи ветеранів АТО. Побережник С.В. разом зі своїм цивільним чоловіком – псевдоветераном АТО уже навіть не приховуючись, торгують вивільненими злочинним шляхом посадами в митниці серед воїнів АТО, причому схему наладили таким чином, що вирішують питання і про фальшиві довідки ветерана АТО!!! Посади оцінені від 3 до 10 тисяч доларів, в залежності від категорії та підрозділу митниці, куди планують прийняти людину. Враховуючи вищевикладені факти, просимо Вашого захисту та негайного втручання до злочинного угрупування Мухтарова Р.Р., Побережник С.В. та компанії. В разі нереагування, будемо вимушені звертатися до правоохоронних органів, Офісу Президента та залучати соцмережі з метою захисту права на працю, та висвітлення корупційних дій Мухтарова Р.Р., Побережник С.В. З повагою, колектив Буковинської митниці.

ОРД


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: politica.chat@gmail.com

Теги: Буковинська митниця,Мухтаров Р.Р,Чернівецька митниця,побори,таможня коррупция

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео