Мафія в Мін’юсті не звикла відступати

Мафія в Мін’юсті не звикла відступати
304436 ПЕРЕГЛЯДІВ

В мережі Інтернет за останній місяць було зроблено чимало журналістських розслідувань навколо корупції в Департаменті державної виконавчої служби Міністерства юстиції України у справі підприємства «Золоті Ворота».

Нагадаємо читачам суть питання. За прямою вказівкою виконуючого обов’язки Начальника Департаменту ДВС Міністерства юстиції Юрія Вишневського виконавчою службою Київської області, поза конкурсом було передано частку в розмірі 50% статутного капіталу ТОВ «Золоті Ворота» одному із стягувачів у виконавчому провадженні Діані Сєрєбрєнніковій, яку журналісти пов’язують із близьким оточенням Олександра Януковича.

Зроблено це було незаконно, в обхід права переважної купівлі іншого співзасновника Товариства гр. Карлаша О. В. Але коли є команда Вишневського, на такий дріб’язок як Закон та чиїсь права, у виконавчій службі вже давно звикли не звертати увагу. Тим паче, що за інформацією з деяких телеграм – каналів, Юрій Вишневський є впливовою людиною у виконавчій службі, адже на всеукраїнському рівні відповідає за збір готівки з підпорядкованих територіальних підрозділів виконавчої служби, тобто по суті тримає своєрідний «общак» виконавчої служби.

26.03.2021р. виконавча служба передає частку в розмірі 50% статутного капіталу ТОВ «Золоті Ворота» Діані Сєрєбрєнніковій.

З огляду на кричущі порушення законодавства з боку виконавчої служби, за зверненнями Карлаша О. В. в справу втрутився Підкомітет з питань антикорупційної політики Верховної Ради України та Уповноважений Верховної Ради з прав людини. Відповідні претензії були надіслані Міністру юстиції Денису Малюсці з проханням невідкладно розібратися в ситуації.

На деякий час рейдери причаїлися та вирішили перечекати цю ситуацію, сподіваючись, що воно якось саме «розсосеться».

Розуміючи очевидні порушення законодавства та прав гр. Карлаша О. В., очільниця виконавчої служби Київської області Марина Прилуцька проводить перевірку виконавчого провадження та своєю постановою від 31.03.2021р. визнає дії підлеглих їй державних виконавців незаконними та такими, що порушують переважне право Карлаша О. В. на придання частки в ТОВ «Золоті Ворота».

Здавалось би справедливість відновлено і тепер то виконавче провадження буде здійснюватися в правовому полі. Але не тут то було …

Несподівано на допомогу рейдерам прийшла територіальна антирейдерська комісія столичного управління юстиції на чолі з Кирилом Міненко. Хто ще краще зможе допомогти рейдерам як не сама антирейдерська комісія?

Розуміючи, що рано чи пізно після проведеної 31.03.2021р. Мариною Прилуцькою перевірки, документи від 26.03.2021р. про передачу частки в ТОВ «Золоті Ворота» Діані Сєрєбрєнніковій буде скасовано, рейдери вирішили невідкладно зареєструвати частку за Сєрєбрєнніковою Д. В. в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб. Але на заваді їм став все той же гр. Каралаш О. В., який з метою захисту свого майна звернувся до державного реєстратора Зуєвої Н. В. та унеможливив подальшу незаконну перереєстрацію.

Та мафія в Мін’юсті не здається. Особливо коли мова йде про великі гроші. Терміново за 3 дні територіальна антирейдерська комісія управління юстиції м. Києва призначає на 28.04.2021р. на 15 год. 00 хв. до розгляду скаргу Сєрєбрєннікової Д. В. на дії державного реєстратора Зуєвої Н. В.

Задумка мін’юстівської мафії полягає в наступному: під приводом боротьби з «чорними» реєстраторами, розчистити Сєрєбрєнніковій Д. В. шлях до Реєстру, щоб остання отримала змогу здійснити захоплення підприємства ТОВ «Золоті Ворота». Після рішення антирейдерської колегії, коли всі запобіжники будуть зняті, виконавча служба синхронно «в ручному режимі» зніме арешти і «вуаля» частка буде переоформлена на Сєрєбрєннікову Д. В.  Потім декілька разів переоформити свої права в реєстрі, щоб Карлаш О. В. вже ніколи не зміг відновити законність ні у виконавчому провадженні, ні в державних реєстрах. 

До нотаріуса Зуєвої Н. В. у заступниці Міністра юстиції Ольги Оніщук давня особиста неприязнь. Тому вниз на підпорядковане управління юстиції у м. Києві Кирилові Міненку було спущено однозначну команду «фас», розібратися з нотаріусом Зуєвою Н. В. за будь – яку ціну.

Тут інтереси співпали. Можна і особисті рахунки звести з нотаріусом Зуєвою Н. В. і «друзям» з виконавчої служби допомогти і ще й не безкоштовно. Ідеальна ситуація для Кирила Міненка…

Отак у нас робляться справи. Міністерство юстиції контролює не Денис Малюська, а всеядна корупційна мафія, на рівні середньої управлінської ланки на рівні очільників департаментів, управлінь, відділів і т. д. Ці міненки, вишневські, кисельови і т. д. роками сидять на керівних посадах в Мін’юсті, змінюються президенти, відбуваються революції, але їх це не стосується, бо їх вплив та можливості лише укріплюються. Вони пристосовуються дуже швидко до зміни обстановки.

Сподіваємось, що активна позиція преси та громадськості, хоча б в цій справі допоможе перемогти корупційну мафію, відновити справедливість та законність!

Далі буде. Продовжуємо слідкувати за ситуацією та інформувати Вас про перебіг подій.

Автор: Игорь Сомсоненко

Антикор

Теги: Малюська Денис,Онищук Ольга,Рейдерство,Міненко Кирилл,Прилуцька Марина,Вишневський Юрій,Александр Янукович,ТОВ Золоті Ворота,розслідування,Сєрєбрєннікова Діана,Мінюст,корупційний скандал,Алла Цимановська ,Архіпова Леся Володимирівна,Ильяшев Михаил,Корупція,Ілляшев та Партнери,хабар,вимагання грошей,Цымановская Алла , Украина,власть, Кабмин ,МВД,ПриватБанк,Денис Малюська ,Минюст Украины, биография ,новости Украины, команда Зе,Володимир Сальдо, Денис Малюська, міністерство юстиції ,Останні новини Херсона, привласнення майна, рейдерство ,рейдерське захоплення, херсонбуд ,чорні реєстратори,Министр юстиции Денис Малюська , Максим Юдин,Частный нотариус Максим Юдин,Рейдерский захват,Алексей Голобуцкий,Минюст,Сытник,НАБУ

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео