Віталій Василик - з подачі замміністра юстиції перед приватизацією завод «загубив» 63 гектари

Віталій Василик - з подачі замміністра юстиції перед приватизацією завод «загубив» 63 гектари
53350 ПЕРЕГЛЯДІВ

ДП «Вінницький авіаремонтний завод», який включений до списку «малої приватизації», втратив оригінал державного акту на право користування 63,18 га. Акт підприємству не було повернуто колишнім арбітражним управляючим Віталієм Василиком – нинішнім заступником міністра юстиції.

Про це пише видання Deputaty.in.ua.

В квітні цього року концерн «Укроборонпром» передав до Фонду держмайна 15 держпідприємств для приватизації. Серед них  ДП «Вінницький авіаційний завод» («ВІАЗ») – правонаступник авіаремонтного заводу №421 ГА. Саме за останнім ще в 1980 році було закріплено 63,18 га землі державної землі, про що було засвідчено Державним актом на право постійного користування.

Віталій Василик

В 2011 році було порушено справу про банкрутство «ВІАЗ», а в 2015 році Ухвалою господарського суду Вінницької області керуючим санацією держзаводу було призначено Віталія Василика. З осені 2019 року він є заступником міністра юстиції.

З судового реєстру відомо, що 23 лютого 2017 року Василик звернувся до Вінницької міської ради із заявою про надання згоди на припинення права користування земельною ділянкою авіазаводу. Причина – на 4 гектарах державної землі розташована нерухомість ПАТ «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва, яке за кілька років до цього створило на базі держпідприємства свій двійник – ТОВ «Вінницький авіаційний завод». Вже на наступний день після звернення Василика депутати скасували  державний акт «ВІАЗу» на 63,18 гектарів у зв’язку з ліквідацією підприємства. І передали «Мотор Січі» чотири гектари землі заводу.

У грудні 2017-го військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону повернула землю у державну власність та скасувала рішення міської ради. Ухвалу суду міська влада не оскаржила. Суд пізніше також встановив, що Кабмін не приймав рішень про передачу цієї землі з державної власності в комунальну.

У 2019 році арбітражний керуючий Віталій Василик пішов на підвищення і став заступником міністра. Але разом з Василиком зник і державний акт на 63,18 га державної землі, якого тепер ніхто не може віднайти.

На заводі виданню відповіли, що після припинення повноважень арбітражного керуючого Василик не передав підприємству значну частину документів. Серед них і держакт № 000488. Звернення ДП тепер вже заступник міністра проігнорував. Станом на квітень у підприємства не було і копію акту.

В оголошенні ФДМУ  про підготовку до приватизації «ВІАЗ» вказано, що до складу єдиного майнового комплексу ДП входить 30 одиниць основних засобів загальною площею 27 тисяч квадратних метрів. А також за підприємством закріплено земельну ділянку  площею 63,18 га.

nashigroshi.org

Теги: Вінницький авіаремонтний завод,Віталій Василик,В’ячеслав Богуслаєв,Мотор Січі, підприємство,Армія,Земля, Юстиція,Украина,Україна,Василик,Богуслаєв,ФДМУ ,ВІАЗ,ДП ,ПАТ «Мотор Січ»,ПАТ Мотор Січ,ПАТ ,Мотор Січ,Вінницька область, Винницкая область,ДП «Вінницький авіаційний завод» («ВІАЗ»),ДП «Вінницький авіаційний завод» ,ДП Вінницький авіаційний завод
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео