Связующий с таможней и зять экс-прокурора. В контрабандные списки СНБО внесли двух одесситов

Связующий с таможней и зять экс-прокурора. В контрабандные списки СНБО внесли двух одесситов
318685 ПЕРЕГЛЯДІВ

Источник в Службе безопасности Украины рассказал о новых фигурантах санкционного списка Совета национальной безопасности и обороны.

В перечень попали три человека. Об одном из них, Александре Аксте, мы уже подробно рассказывали. О двух других стало известно следующее.

Валерий Фальковский. Тесно связан с несколькими людьми, которые замешаны в контрабанде грузов на Одесской таможне.

Среди них:

  • Сергей Павлович Сердюк (руководит группой, отвечает за связь с высокопоставленными правоохранителями и политиками; внесен в санкционный список СНБО);
  • Денис Марселович Аменев (живет в Одессе, теневой руководитель финансово-хозяйственной деятельности группы; внесен в санкционный список СНБО);
  • Сергей Александрович Нейков (проживает в Одессе, бывший сотрудник прокуратуры, отвечает за взаимодействие с ГБР и СБУ).

Сам Валерий Фальковский, как говорят источники "Страны", живет в Одессе. Он бывший сотрудник таможни. Фактически Фальковский руководит группой, отвечает за связь с клиентами, общение с таможней и правоохранительными органами в Южной Пальмире.

"По факту Фальковский - это младший партнёр Сердюка (бывшего прокурора, тоже попавшего в санкционный список - Ред.). Его доля раньше была 15%, сейчас больше, но деталей не знаю", - признался наш источник в СБУ.

Даже несмотря на ранее введенные санкции СНБО на некоторых членов группировки, она продолжала наращивать объёмы серого и черного импорта из Китая и Турции.

Владислав Студенец. Это зять Александра Галкина, бывшего прокурора Одесской области.

В мае-августе 2020 года он организовал и наладил канал контрабанды. За эти месяцы было два скандала с его участием. Первый - когда пограничники задержали партию сигарет, которые он провозил под видом хозяйственных товаров. А чуть позже был задержан автомобиль с турецким товаром и контрабандными сигаретами.

Источник

Теги: Валерий Фальковский,Сергей Павлович Сердюк,Денис Марселович Аменев,Сергей Александрович Нейков,Владислав Студенец,санкции СНБО ,контрабандные списки, контрабанда

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео