Авиакатастрофа на Прикарпатье: у погибшего летчика хотели отобрать аэродром

Авиакатастрофа на Прикарпатье: у погибшего летчика хотели отобрать аэродром
240283 ПЕРЕГЛЯДІВ

Родные известного на Прикарпатье авиаинструктора и профессионального пилота Игоря Табанюка, который вместе с тремя пассажирами разбился на легкомоторном спортивном самолете в селе под Коломыей 28 июля, считают, что авиакатастрофу мог кто-то устроить.

Об этом сообщает ТСН со ссылкой на сына погибшего.

По его словам, на Табанюка последнее время сыпался шквал угроз и провокаций. Он даже собирался вывезти из Коломыи свою семью. Все это, по словам родных погибшего пилота, было из-за аэродрома, который у него пытались отобрать.

«Во-первых, в понедельник он заявил следователю и моей матери: если в ближайшее время что-то случится, это есть — он назвал фамилии — винновные и причастные к этому люди. Второе: после прилета на аэродром, я не обнаружил на камерах видеонаблюдения никакой видеозаписи. Это большое подозрение для меня. Я написал заявление в полицию», — рассказал сын погибшего Игорь Табанюк.

31 июля Игоря Табанюка похоронили с воинскими почестями на кладбище села Королевка рядом с младшим сыном — Денисом, который погиб в 2013 году.  Местный сайт «НТК» информирует, что проводить в последний путь пилота пришли несколько тысяч человек. На местный аэродром, которым занимался Игорь Табанюк, слетелись пилоты со всей Украины. В момент прощания над похоронной процессией трижды пролетел военный бомбардировщик СУ-24 МР, на котором когда-то летал Игорь Табанюк.

Коллеги и друзья Игоря Табанюка указывают, что высота не была критической и ошибки можно было исправить, чтобы не допустить падения. Предполагают, что катастрофу могла вызвать какая-то нештатная ситуация на борту, или проблемы с управлением самолета.

Как пишет «Суспільне», в Коломые инициировали присвоение погибшему пилоту Игорю Табанюку звание почетного гражданина города. Сейчас есть предложение назвать аэропорт его именем.

Сообщается, что к расследованию причин авиакатастрофы планируют присоединиться эксперты из США, чьи граждане также погибли, а еще специалисты из Словакии и Австрии, где разрабатывали двигатель и само воздушное судно. Украинские следователи никаких версий до сих пор не озвучили.

Zahid.net

Теги: Авиакатастрофа на Прикарпатье,Игорь Табанюк,аэродром

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео