Сергей Кривенко: Соскучились по одесским уголовным сводкам в ресторанном бизнесе?

Сергей Кривенко: Соскучились по одесским уголовным сводкам в ресторанном бизнесе?
254903 ПЕРЕГЛЯДІВ

На этой неделе узнал, что Андрей Заричанский, тот самый, который  когда-то создал себе образ доброго самаритянина, снял с моего личного предпринимательского счета 111 тысяч гривен, с помощью неустановленных пока лиц (ну это пока ещё неустановленных), а оплату единого социального взноса (ЕСВ) по зарплатам сотрудников в ресторане «Яхта» оставил для меня. 

Напомню, наш конфликт с Заричанским 24 июня 2021г.  вошёл в активную фазу в тот момент, когда он заказал сотруднику полиции Суржику сфабриковать против меня уголовное производство, с целью запугать и отобрать у меня долю в бизнес проекте "Яхта", который мы начинали и развивали вместе.

Но этого самаритянину Заричанскому показалось мало и он стал гадить, совершая кражи с моего счета.

В случае, если украденные деньги не вернутся на мой счёт в течении одного банковского дня, я буду вынужден предпринимать ответные действия.

Никак не могу найти рационального объяснения поведению широко известного в узких кругах ресторатора. Все это выглядит совершенно абсурдным, ведь не может же верующий человек оказаться обычным мошенником и рейдером, а его святой нимб - всего лишь маркетинговой пылью в глаза? Не может такого быть! 

"Хоботов, это мелко!" (с)

P.S. Я всё ещё не теряю надежду на медитативное урегулирование нашего конфликта. Пожинать ветер обычно приходится тому, кто посеял бурю.

Возможно, это изображение (2 человека и текст «рестораторы заричанские: мы заработали в лучшие времена, так давайте теперь поделимся. что, пусть деньги лежат в сейфе или в нычке? 30 ноября, 2020 09.33»)

Возможно, это изображение (текст «nлaTeж №°4035 29.06.2021 17:38 112 500.00 UAH BxoARwий Ha c4eT 26007054225791 Ha3Ha4eHиe cnлaTa 3a mapKeTиHroB nocлyrи, pax.-фaKT.n cф-0000005 Bi̇A 22.06.2021p. 6e3 nAB oTnpaBиTeлb An3и "nEpHO PIKAP yKpaϊHa" c4eT UA64351005000002600323 4293300 erpnoy 25287132 6aHK»)

Возможно, это изображение (текст «nлaTeж NoL06300D0V9 30.06.2021 09:34 111 000.00 UAH иcxoARwий Co c4eTa 26007054225791 Ha3Ha4eHиe BblAa4a 5169330522197679 {{DABR=ODD6}} noлy4aTeлb B Kaca npиBaT6aHKy TpyxaH B c4eT UA05328704000001002305 4208009 erpnoy 14360570 6aHK южHe rpy AT K6 "npиBaT6aHK"»)

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Источник

Теги: Сергей Кривенко,Андрей Заричанский,Яхта,Яхта Одесса,ресторан Яхта

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео