Як в Укртрансбезпеці створюють штучний дефіцит на дозволи міжнародного перевезення

Як в Укртрансбезпеці створюють штучний дефіцит на дозволи міжнародного перевезення
128083 ПЕРЕГЛЯДІВ

На досить не часті пікети перевізників українське суспільство реагує пасивно. Однак,  їх дієвість та форма протесту – завжди впливові. Ще б пак, будь-який протест на автошляхах, тим паче міжнародного значення – завдає незручностей, як і простим громадянам, так і владі починаючи з місцевої, закінчуючи міністерськими кабінетами. Щоправда навести лад і припинити корупцію в Укртрансбезпеці на жаль поки що немає кому. Очільники змінюються, так само і змінюються очільники корупційних схем.

Останнім часом наші журналісти помітили шквал невдоволення щодо відсутності дозволів на міжнародні перевезення. Їх має вистачати на рік, але вони якось – раз і зникли! Виникає питання: «Чому ж протестують перевізники?». Про одну з таких причин нам розповів діючий працівник установи, який побажав не називати своє ім’я.

В квітні/травні 2021 року раптово зникають зі складу, який знаходиться на Берестейці, разові дозволи на міжнародні перевезення в Польщу. Орієнтовна кількість 1000 шт. Вартість одного дозволу на чорному ринку орієнтовно 500-700 дол США. Важливо те, що доступ до складу має лише департамент надання адміністративних послуг, його очільник –  Костянтин Мироненко.

Однак, найбільш кумедна ситуація сталась взимку, на початку 2021 року в м. Ужгород. На парковці супермаркету з багажника автомобіля начальника відділу адміністративних послуг Івана Лялика грабіжники «викрали» орієнтовно 20 тис бланків дозволів на міжнародні перевезення. Уявіть собі, Лялик «випадково забув» замкнути своє авто, в той час «грабіжник» під’їхав із магазинним візком для продуктів та забрав бланки, які бережно були спаковані в ящики. І все – кінці у воду, нікого не знайдено. Вибачте за відступ, але від цієї прикрої «несподіванки» з’являються сльози на очах. Орієнтовна вартість викрадених бланків на чорному ринку 2-3 млн євро.

Цікаве відео ми отримали він нашого джерела. Дійові особи на відео:

Той, хто всіх проводжає і махає на прощання рукою – Сергієнко В.С. – співробітник Укртрансбезпеки. Костюченко Л.М. – глава Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, колишній міністр транспорту. Балин В.А. – його заступник, за сумісництвом радник міністра інфраструктури, Олександра Кубракова, глава «Українського транспортного союзу». Товста папка і розпухлий портфель в їх руках, ймовірно, набиті “цінними” папірцями.

Відеопрогравач
 
 
00:00
 
00:15
 
 

Насправді схема з викраденням не така вже й проста, а тим і стає більш цікавою. Річ у тім, що бланки в Ужгороді вже були анульовані, щоправда джерела нам повідомляють: серед них були і чисті. Анульовані бланки мали передатись до Києва в головний офіс (такий порядок), однак їх «вкрали». Тепер детальніше: щоб анулювати бланк, його потрібно провести по базі «Єдина інформаційна система Укртрансбезпеки» (зараз вона змінена, про це згодом). Так ось по цій базі, Ужгород перед «викраденням» показав стаханівські темпи і за місяць видав дозволів таку кількість, яку не видавав 5-6 років! О Боже, знову ці несподіванки!

Цікаво щодо нової інформаційної системи Укртрансбезпеки. Джерела нам повідомляють, що вона тепер повністю в руках вищезгаданого Костянтина Мироненка. До речі, люди кажуть, в нього є така забавка: маючи адміністраторські права до бази він вимикає доступ будь-якому керівництву теруправління, чим блокує його роботу. Для того щоб повернути доступ до бази потрібно заплатити 10 тис дол.

Тому сподіваємось, що НАБУ, ДБР та інші правоохоронні органи нарешті звернуть увагу на корупцію в Укртрансбезпеці. Інакше чергових протестів не уникнути.

bulava.info


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: politica.chat@gmail.com

Теги: Укртрансбезпека,Костянтин Мироненко,Олександр Кубраков,Сергієнко В.С,Костюченко Л.М,Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України,Балин В.А,Оксана Кравчук,Сергій Давиденко,Кристина Хмурка,Надя Сацюк,Галина Височанська,Іван Лялик,міжнародні перевезення,дозвол на міжнародні перевезення

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео