« І вам премію, і нам…», або як мер Вінниці Сергій Моргунов роздає щедрі премії у розмірі 60% від окладу…собі і своїм поплічникам

« І вам премію, і нам…», або як мер Вінниці Сергій Моргунов роздає щедрі премії у розмірі 60% від окладу…собі і своїм поплічникам
111897 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ви певно могли подумати, що  у міськраді Вінниці так добре працюють... Але премії ці, видаються не аби яким звичайним робітникам, а власне самому меру та його замісникам. Все ніби то й добре, проте ось питання, а чи заслужені ці винагороди?

Дізнавшись про такі щедрі премії, що видаються щомісяця Моргунову і наближеним до нього працівникам, місцеві новинні видання вирішили провести опитування  серед жителів Вінниці. На питання «Чи заслуговує ваше керівництво такі великі щомісячні премії?» 70% людей дали негативну відповідь. А як це так, Вінниця ж таке прекрасне місто.

Ось скріни документів про преміювання із офіційного сайту Вінницької міської ради: 

До речі, Сергій Моргунов «любов» до премій запозичив у свого «шефа» Гройсмана, який будучи мером Вінниці також «на право і на ліво» роздавав народні кошти собі і своїм поплічникам, включаючи все того ж Моргунова.  

На перший погляд ніби все й добре, Вінниця визнана як найкомфортабельніше місто України. Та й мер міста, Сергій Моргунов, не раз отримував похвали за свою працю. Але якось все це здається занадто ідеальним, якось «не по-українськи». Власне, тут і справді все ідеально, але лише на перший погляд. Моргунов перебуваючи вже на другому строці головування, його доброчесність дала тріщину.

А може хтось, точніше Моргунов, лише вдавав з себе ідеального, чесно виконував обіцянки, заслужив довіру громадян, а як тільки його переобрали то вже можна й за «діло» братись, при чому у відкриту, ніби все в порядку і так має бути. Але звідки стільки впевненості, стільки безпечності? Підказка: весь секрет у тому хто стоїть за усіма діями.

Хоча це зовсім не секрет, всі знають що річ йде про колишнього прем’єра Володимира Гройсмана. Не було б його, не був би й Моргунов у кріслі мера, адже всім відомо, що насправді містом керував і керує екс прем’єр. Видно, не хотів він так просто прощатись з кріслом мера сам, тому й вирішив туди посадити того, хто всі його накази буде виконувати й видавати за свої.

Скріншот: сайт unt.ua

А що тут такого? Та здавалося б і нічого. Але, всі знають, що сім’ї обидвох мерів Вінниці, колишнього і нинішнього, володіють чималою кількістю земель по всьому місту. А тут що не так? А те, що поки Моргунов з Гройсманом виконували обіцянки дані жителям міста, вони ще й паралельно майже роздаровували, а точніше продавали за низькі ціни землі що належали місцевій раді, ще й нікому іншому як своїм дружинам, батькам, братам та сестрам. Чому на це ніхто не звернув уваги? А тому що всі раділи чудесам під назвою «виконані обіцянки місту», а таке не у кожному місті зустрінеш.

Тепер от постає питання, що ж гірше: мер що відкрито всім бреше, чи мер що вдає з себе чесного?...  

Теги: мер Вінниці,Сергій Моргунов,Моргунов,Моргунов Вінниця,премія, Вінниця,Моргунов мер, Владимир Гройсман,Гройсман Володимир,мер Вінниці Сергій Моргунов,Моргунов новини,Моргунов корупція,Моргунов компромат ,Вінницька міська рада,Вінницька ОДА

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео