Вінницька міська рада чекала десятиліття, щоб стягнути борги за “Росію”

Вінницька міська рада чекала десятиліття, щоб стягнути борги за “Росію”
15766 ПЕРЕГЛЯДІВ

Минулого року Вінницька міська рада подала до суду на орендаря кінотеатру “Росія”. Протягом 10 років останній не платив за оренду приміщення і заборгував місту 7,8 мільйона гривень (разом із штрафними санкціями). Тільки цікаво, чому ж міська влада чекала ці десять років перш ніж вирішила подати до суду на орендаря.

Історія почалась ще у 1996 році, коли Виконавчий комітет Вінницької міської ради народних депутатів затвердив договір оренди майнового комплексу “Кінотеатр “Росія” з виробничо-комерційною фірмою “Ма-Кі” ЛТД. Власником фірми був бізнесмен Віктор Кішек, якого застрелив кілер у Вінниці. 

Згідно з договором фірма Кішека мала платити 5318 грн за рік. На початок 2010 року  борг підприємства складав уже 265 785 грн. 

У 2010 році у кінотеатру змінюється орендар. Фірма “Ма-Кі” ЛТД переуступає право оренди ТОВ “Інтехдоксервіс”, яке зобов’язується погасити попередні борги  та справно сплачувати оренду.

Вінницька міська рада за новим договором передає 3600 кв.м колишнього кінотеатру, а також земельну ділянку в оренду під ним. Відповідно до угоди міська рада передала гектар землі.

 


Ще понад півгектара у 2006 році  передано в оренду фірмі “Парадаіз”, співвласниками якої є Олександр Капітан, зять екс-регіонала Сергія Татусяка, а також Анна Виговська та Валерій Половинчук.

Згідно з інформацією аналітичної системи Youcontrol  Валерій Половинчук, є бенефіціаром  акціонерного товариства “Голуба нива”, співвласниками якої є родина депутатів Ткачуків. Саме за допомогою ПАТ “Голуба нива” вони роздерибанили і знищують Вишенське озеро.

Сам Половинчук має 9 мільйонів боргу перед “Дельта банком”

 


Ще Половинчук відомий тим, що фірма “Пік-В”, власником якої він є, взяла у державному банку “Державний Експортно-імпортний банк України" в особі філії АТ Укрексімбанку у м. Вінниці 1 759 998,21 дол. США  і не повернула коштів.

У 2018 році виконавча служба зверталась до суду про встановлення майна Половинчука, щоб стягнути на користь держави хоча б якісь кошти. Про це йдеться у рішенні Господарського суду Вінницької області від 09 січня 2018 року.

Але повернемось до фірми “Інтехдоксервіс”, яка з 2010 року орендує кінотеатр “Росія”. Власником фірми  є Юрій Совсімов, який  разом з Володимиром Куликовим є засновниками ТОВ “КВС груп”. Тим самим Володимиром Куликовим, який став директором фірми “Вітеком”, якою володіла дружина мера Моргунова і в чиїй власності знаходилась земля біля центрального ринку. Ми про це писали у матеріалі “Проспект Коцюбинського у Вінниці реконструюють під чергове ТРЦ пана мера?”

Відповідно до угоди між міською радою та ТОВ “Інтехдоксервіс” підприємство мало сплачувати за оренду кінотеатру 17640 гривень в місяць. Востаннє фірма платила оренду у 2012 році. Але Виконавчий комітет Вінницької міської ради лише у 2020 році вирішив подати о суду на боржника орендаря і нарахував йому 7,822 мільйона орендної плати і штрафних санкцій. Про це йдеться у рішенні Господарського суду Вінницької області від 1 липня 2021 року

Весь сюр ситуації полягає у тому, що  договір оренди кінотеатру закінчується у вересні цього року. 

Яка подальша доля кінотеатру поки не відомо. Комунальним підприємством “Агенція просторового розвитку ВМР” підготовлено концепцію ревіталізацію цього культурного об’єкту.

 


Зокрема, як видно зі схеми, уже класично в колишньому кінотеатрі пропонують добудувати готельний блок з апартаментами і офісні приміщення

Не здивуємось, якщо міська рада вже скоро віддасть в оренду приміщення фірмі, на чолі якої стоятиме хтось із тріо Совсімов-Куликов-Кожухівський...

deputaty.in.ua


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: wikibazainfo@gmail.com

Теги: Вінницька міська рада,Кінотеатр Росія,Віктор Кішек,Ма-Кі,Анна Виговська,Валерій Половинчук,Голуба нива,Юрій Совсімов,Володимир Куликов,Вишенське озеро,Украина, Україна,Кішек,Росія,Половинчук,Куликов,Совсімов,Кожухівський,Агенція просторового розвитку ВМР,Комунальним підприємством “Агенція просторового розвитку ВМР”,ТОВ “Інтехдоксервіс”,ТОВ Інтехдоксервіс,Інтехдоксервіс,ТОВ,ТОВ “КВС груп”,ТОВ КВС груп,КВС груп,Пік-В, Моргунов Сергій,Моргунов Винница ,Сергей Моргунов Википедия,Моргунов,Державний Експортно-імпортний банк України,АТ Укрексімбанк,Укрексімбанк, Вінниця,Винница, Вінницька область, Винницкая область,ПАТ “Голуба нива”,ПАТ Голуба нива,ПАТ,Дельта банк,банк,Олександр Капітан,Капітан,Сергій Татусяк,Татусяк , Анна Виговська,Виговська,Ткачук,Фірма “Ма-Кі”,Фірма “Ма-Кі” ЛТД
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео