Маєтки, про які змовчує нардеп від ОПЗЖ Григорій Мамка. ВІДЕО

Маєтки, про які змовчує нардеп від ОПЗЖ Григорій Мамка. ВІДЕО
12316 ПЕРЕГЛЯДІВ

Центр медіарозслідувань “Булава” вперше публікує відео, про маєтки нардепа від ОПЗЖ та полковника МВС Григорія Мамки, які дуже ймовірно що приховує експоліцейський.

Полковник МВС Мамка нині нардеп від проросійської політичної сили ОПЗЖ. Слід відзначити, що робота в правоохоронних органах навчила його приховувати майно.

Як ми раніше писали в матеріалі Як полковник Мамка з фронту тікав кар’єрне зростання Григорія припало на період президентства Януковича. В 2013 році керівником Мамки був заступник міністра МВС Віталія Захарченка Василь Фаринник, а також керівник Департаменту карного розшуку МВС Василь Паскаль.

Що цікаво: Мамка один з активних переслідувачів відомої журналістки Тетяни Чорновол. І в часи його очільництва ГСУ МВС України, він прийняв рішення розпустити слідчі групи, які займалися розслідуванням діянь посадових осіб Укрсоцбанку (UniCredit) Сергія Курченка та Бориса Тимонькіна щодо легалізації коштів та використанні банку у фінансуванні сепаратизму на Південному Сході України.

Цікава обставина щодо його нерухомості.

В останніх двох  деклараціях Мамка вказує про оренду земельної ділянки та будинку площею 178,9 квадратні метри в селі Красне Перше під Обуховом по вулиці Шевченка. Власником цієї землі та будинку є бізнес-партнер дружини нардепа Павленко Павло. Григорій вказує оренду лише одного будинку, хоч на території маєтку розташовано кілька будівель і окремий ставок. Та жодної інформації Григорій Мамка у своїх деклараціях про ціну, яку він сплачує за оренду такої власності не надає.

Родина народного депутата від ОПЗЖ взагалі перетворила великий ставок на річці Красна у власне внутрішнє озеро. Майже всі землі, які вільні від селянських городів вже перебувають у власності дружини Григорія Мамки та її бізнес-партнера Павленка.

Зокрема, Наталя Мамка у 2013 році стала власницею одразу трьох ділянок на узбережжі ставка. Ділянка розміром в 1,99 гектара була надана Наталі для ведення особистого сільгоспвиробництва, а ще дві ділянки, розміром по 0,99 гектара кожна, надано їй для садівництва. Сад на цих гектарах так і не зацвів, натомість виникло кілька будиночків і господарських будівель для розміщення охочих відпочити за риболовлею.

Ще одна ділянка узбережжя розміром 0,99 гектара, яка розміщена між землями Наталі, належить Павлу Павленку.

bulava.info


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

По всіх питаннях щодо опублікованого матеріалу звертайтесь на електронну пошту: wikibazainfo@gmail.com

Теги: ОПЗЖ ,Наталя Мамка,Павленко Павло,Григорій Мамка,Мамка Григорий,Мамка депутат,Василь Паскаль,полковник Мамка,Украина,Україна,Павленко,Мамка,депутат,Паскаль,ГСУ МВС України,ГСУ МВС ,МВС, Віталій Захарченко,Захарченко , Василь Фаринник,Фаринник,Полковник МВС Мамка,МВС Мамка,МВС Григорій Мамка
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео