Замглавы АРМА, уличенный в хищениях, задекларировал три квартиры и два дома

Замглавы АРМА, уличенный в хищениях, задекларировал три квартиры и два дома
39993 ПЕРЕГЛЯДІВ

Заместитель главы АРМА задекларировал три квартиры и два дома Заместитель главы Национального агентства Украины по вопросам выявления, розыска и управления активами Владимир Павленко, задержанный по делу о растрате, указал в своей декларации три квартиры и два дома. Об этом стало известно из информации на сайте НАЗК.

Павленко принадлежит земельный участок площадью 585 кв.м и дачный дом площадью 33 кв.м в Киеве, которые он приобрел в 2016 году, земельный участок в Гостомеле, а также на праве совместной собственности – квартира в Киеве площадью 69,3 кв.м.

Кроме того, ему принадлежит дом площадь 150 кв.м на стадии строительства. Его жена, Анна Павлюк владеет частью квартиры в Киеве площадью 73,5 кв.м вместе с Екатериной Слободянюк. Также ей принадлежит квартира в Киев площадью 120,7 кв.м, которую она приобрела в 2019 году.

Павленко задекларировал коллекцию картин, которой владеет с 2015 года, а также геотермальный насос стоимостью 277 тыс. гривен. С 2018 года Владимир Павленко владеет автомобилем Volkswagen Passat (2014) и мопедом Triumph Tiger Explorer XC (2015) стоимость которого составляет 270 тыс. гривен, а его жена с 2017 года автомобилем Suzuki Splash 1.2L (2011).

В 2020 оду Павленко заработал 1,01 млн гривен и получил 270 тыс. гривен дохода от продажи авто. Ему принадлежат 150 тыс. долларов и 241 тыс. гривен сбережений.

368.media

Теги: Заместитель главы АРМА,АРМА,Владимир Павленко,Владимир Павленко АРМА,Анна Павлюк,НАЗК,Декларация

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео