Шабуніна знов не влаштовують кандидати на конкурс у керівники САП. Бідкається про «чергового Холодницького», якого сам і обрав!!!

Шабуніна знов не влаштовують кандидати на конкурс у керівники САП. Бідкається про «чергового Холодницького», якого сам і обрав!!!
25753 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після завершення співбесід на доброчесність втомлені члени конкурсної комісії, які  все спекотне літо провели не на островах, а в наполегливій роботі конкурсу, яка, до речі, є добровільною, не зважаючи на явну протидію ЦПК під головуванням Шабуніна, почали підготовку до наступних етапів.

Інсайдери повідомляють, що конкурс на керівника САП зараз йде повним ходом!  Від завершення етапу перевірки доброчесності минув тільки тиждень, а Конкурсна комісія вже підготувала всі необхідні тести та алгоритми. І в цьому чимала заслуга голови конкурсної комісії – Катерини Коваль.

Кого б не обрала Комісія, все одне Шабунін залишиться незадоволеним

Ключова закидів Шабуніна – його явно не влаштовують лідери рейтингу – детектив НАБУ Олександр Клименко та Андрій Синюк, і кожний по своєму.

Але й це не має ніякого значення, адже кого б не обрала Комісія, все одне Шабунін залишиться незадоволеним, адже йому не дозволили знов сісти в антикорупційну комісію для цілей, достеменно відомих лише йому одному. Весь час роботи Комісії Шабунін дискредитує сам процес обрання очільника САП, чим шкодить іміджу України та влади.

Центр протидії «корупції», який у Шабуніна вже покрився мохом від антикорупційної бездіяльності, вніс чималу лепту в те, щоб конкурс не відбувся. Як сказала Катерина Коваль на засіданні – громадські активісти суттєво вплинули на те, щоб дійсно достойні кандидати не пройшли.

По наущенню Шабуніна, який, всім вже відомо чим заслужив на входження у високі круги міжнародників, квота Ради прокурорів (Нона Цоцорія, Томас Файерстоун, Драго Кос та «смотрящий» за грантами Роман Куйбіда), викидали з конкурсу гідних незалежних кандидатів та безовісно намагалися протягнути завербованих НАБУшників (наприклад, детектива Королевську О., яка має в Російській Федерації батька - громадянина РФ; мала конфлікт інтересів з  членом комісії Драго Косом, з яким таємно зустрічалася поза очима комісії; у пресі вона значиться як протеже очільника НАБУ Ситника; провалила дослідження на поліграфі; та явно не відповідає принципам доброчесності по іншим параметрам.

Напроти, квота від Ради прокурорів не допускала до наступних етапів  тих, до кого не було питань щодо їх доброчесності. Наприклад, блискучого кандидата  Т. Щербая, який за своїми якостями по всіх статтях випереджає Романа Куйбіду, зокрема за розумом та життєвим шляхом. Роман Куйбіда, зловживаючи службовим положенням і часом колег по комісії, одноособово задавав кандидату протягом півтори години питання, зі змісту яких стало зрозуміло, що Роман Куйбіда потребує негайного прослуховування, як сказала, не називаючи імен, Олена Бусол, лекцій з кримінального процесу.

Чому нервує Шабунін

Зараз Шабунін дуже нервує, адже згідно із затвердженим Порядком, надалі перемагає той кандидат, який набере найбільшу кількість балів в загальному рейтингу, інший же стане заступником. У Клименка зараз 212 балів і він лідирує із значним відривом, у Синюка – 195. На наступних етапах комісія вже не буде голосувати за кандидатів, але буде виставляти бали за письмове завдання та за співбесіду. Максимальна кількість балів, яку може набрати кожен кандидат на цих етапах, – 55.

Вихід з цієї ситуації для Шабуніна криється в кількох сценаріях:

1) Умовити міжнародників домовитися з провладним Клименком, отримати від нього гарантії лояльності та протягувати його на керівну посаду через маніпуляції з балами (свідоме завищення одному і заниження іншому), а Синюка, зціпивши зуби, допустити на посаду заступника (який не має реальних повноважень);

2) Зірвати процес за допомогою завжди скандального Центру протидії корупції.

Самі члени Центру протидії корупції, як пишуть у ЗМІ, зараз знаходяться в оперативній розробці через відмивання грошей. Тож вони заради визволення з задоволенням будуть лизати задниці міжнародникам. Ціною такої послуги стане ліквідація комісії та спаплюження іміджу влади.

02.08.2021 р. Шабунін зробив останню спробу дискредитувати членів комісії, обраних за квотою ВРУ, заявивши, що суддя Огурцов без відкритого розгляду у власному кабінеті вирішуватиме долю конкурсу, розглядаючи позов конкурсанта Кареєва і в цьому винен нібито Офіс Президента.


Що може зробити ЦПК і Шабунін на замовлення міжнародних партнерів:

1) Спровокувати міжнародний скандал і розігнати комісію ціною рейтингу Президента та Верховної Ради України.

2) Повернути через Р. Куйбіду на останні етапи конкурсу кандидатів, яких просувають члени комісії від Ради прокурорів, і які не пройшли етап визначення доброчесності, наприклад, Грищука М., або ж Гейка О.

В цьому і причина затримки конкурсу зараз. У разі невпевненості в лояльності Клименка, міжнародники будуть тягнути час до моменту отримання підтвердження його вдалого вербування.

При цьому невідомо на що розраховує Шабунін у наступний приїзд в Україну високих осіб США. Адже робота Шабуніна по дискредитації конкурсу до САП – це те, за чим міжнародні партнери стежать передусім. Це індикатор і тест Шабуніна на здібності щодо гноблення іміджу України на міжнародній арені.

Просто нагадаємо, що раніше президент Байден дуже чітко відповів на бажання України щодо членства в НАТО: "Залежить від того, чи буде вона відповідати критеріям. Вони досі повинні очиститися від корупції та відповідати іншим критеріям, щоб отримати План дій щодо членства." Тож Шабунін всіма фібрами душі бажає у цьому напрямку провалу України.

Маніпуляції міжнародників з балами на конкурсі, та взаємозамінність (покривання один одного) членів комісії від Ради прокурорів, так само як і скарги  чомусь досі не забороненого Центру  протидії корупції, тільки послаблять переговорні позиції Президента. Бо такі очевидні проблеми з недобором потрібних кандидатів – чергове підтвердження нездатності Шабуніна виконати завдання міжнародників по «захопленню» України, під прикриттям нібито боротьбі з корупцією.

Згадуючи останні успіхі Зеленського В. на міжнародній арені, призначення дійсно високопрофесійних послів, вдало розпочаті реформи правоохоронної системи, сподіваємося, що у Шабуніна не вистачить тями для того, щоб знищити Україну остаточно.

Сподіваємося також, що не буде в Україні і чергового "Холодницького", якого обрав нам в 2015 році Шабунін з метою злиття справ топкорупції. 

 

Кіндрат Бездонний і  Каземир Бездонний

 

Теги: Шабунин Виталий Викторович ,Шабунін Віталій,Шабунін Віталій Вікторович ,Антикорупціонер Шабунін,ЦПК,САП,Катерина Коваль,Олександр Клименко,Андрій Синюк,Нона Цоцорія, Драго Кос,НАБУ,Роман Куйбіда,Олена Бусол,Центр протидії корупції., Офіс Президента,Верховна Рада України, Верховна Рада

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео