Моргунов і Соколовий в робочий час піаряться за бюджетні кошти - “Українська стратегія Гройсмана” знову обіцяє…

Моргунов і Соколовий в робочий час піаряться за бюджетні кошти - “Українська стратегія Гройсмана” знову обіцяє…
20978 ПЕРЕГЛЯДІВ

Екс Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман і його партійні соратники по політичній партії  “Українська стратегія Гройсмана” частенько полюбляють піаритись за рахунок державного бюджету, тобто за наш з вами. Не виключенням стали нещодавні збори Бершадської міської партійної організації “Української Стратегії Гройсмана”, яку з пафосом відвідали мер Вінниці Сергій Моргунов та голова Обласної ради Вячеслав Соколовий. До речі, для Гройсмана і його команди піар понад усе, приміром використання “армії ботів” за чималі кошти - це нормальне явище. 

Повертаємось до теми цієї публікації. Так, 27 липня голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий з робочою поїздкою відвідав Бершадську міську громаду, – повідомляє офіційний сайт облради. Якщо поїздка робоча, то відпустку керівник депутатського корпусу не брав.

Ми перевірили сайт обласної ради, на ньому відсутні розпорядження про відпустку голови обласної ради та працівників виконавчого апарату представницького органу влади у Вінницькій області, які супроводжували керівника облради під час візиту в Бершадь.

Тобто організація поїздки в Бершадь відбулась за кошти обласного бюджету (платників податків). Це транспортні витрати, офіційний трудодень працівників апарату ради тощо.

Як повідомляє один з анонімних сайтів партії Гройсмана, 27 липня пройшли збори Бершадської міської партійної організації “Української Стратегії Гройсмана”.

“В роботі зборів взяли участь голова Вінницької обласної партійної організації “Української Стратегії Гройсмана”, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий”, – пише підконтрольний владі сайт.

Замість висновків процитуємо норми закону:

Державному службовцю та посадовій особі місцевого самоврядування заборонено у будь-який спосіб використовувати своє службове становище в політичних цілях, у тому числі для залучення державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників бюджетної сфери та інших осіб до участі у передвиборній агітації, акціях та заходах, що організовуються політичними партіями.

Недопущення надання будь-яких переваг і виявлення прихильності до окремих фізичних та юридичних осіб, політичних партій, громадських і релігійних організацій.

  1. недопущення впливу політичних інтересів на дії та рішення державного службовця;
  2. відмову від публічної демонстрації політичних поглядів і симпатій;
  3. дотримання вимог стосовно обмежень щодо політичної діяльності, встановлених законом стосовно окремих категорій державних службовців;
  4. уникнення використання символіки політичних партій під час виконання державним службовцем своїх обов’язків;
  5. забезпечення прозорості у відносинах з особами, що виконують політичні функції.

Державні службовці та працівники органів місцевого самоврядування повинні утримуватися від демонстрації власних політичних поглядів та свого ставлення до політичних сил, партій, блоків, не допускати їх впливу на виконання службових обов’язків.

Варто підкреслити, що за останні тижні це не єдиний такий їхній нахабний вчинок. 14 липня на Вінниччині стався такий же прикрий і показовий інцидент - Моргунов і Соколовий також в робочий час, за бюджетні кошти відвідали Жмеринку. До того жтоді, у цьому місті з 7.30 аж до 14.30 години був повністю перекритий рух транспорту по вулиці Грушевського. Навіть міські та приміські маршрутки, пустили в об’їзд, а зупинку, звідки відправляються автобуси на Вінницю перенесли в інше місце.

Скріншот: сайт unt.ua

Такі дії лідерів керівництва “Української стратегії Гройсмана” явно не обходять громадскість стороною. Відповідно, в цьому регіоніактивно формується запит на політичну опозицію -про це свідчить тотальне розчарування виборців розвитком Вінницької області після місцевих виборів. Згідно опитування телеграм-каналу “Політична Арена Вінниччини” 50% вінничан вважає, що після місцевих виборів нічого не змінилось; 32% вінничан вважає, що стало гірше; 12% вінничан переконані, що стало значно краще; ще 6% вінничан жалкуть про свій вибір. 88% (стало гірше, жалкую пр освій вибір, нічого не змінилось) – це вкрай негативна оцінка діяльності місцевої влади у Вінницькій області.

Дії “Української стратегії Гройсмана” явно спричиняють падіння рейтингів, партія екс Прем'єр-міністратак і не вийшла за межі регіональної політичної сили та втрачає позитивну динаміку, через розчарування виборців Вінниччини.

Дива не сталось і у численних вінницьких ОТГ посилюється критична риторика на адресу місцевих депутатів та голів громад від “Української стратегії Гройсмана”. Та в цьому нічого дивного немає, адже кому з людей подобається коли мер і Голова обласної ради в робочий час за бюджетні кошти їздить регіоном із своїми піар-кампаніями, тобто черговими обіцянками замість реальних дії.

Обіцянками людей уже не обдуриш, а тим більше від них народ точно ситим не буде!!!

Теги: Українська Стратегія Гройсмана,Володимир Гройсман,Вячеслав Соколовий,бюджетні кошти,Гройсман, Вінниця,голова Вінницької облради,Вінницька облрада,Сергій Моргунов,Моргунов,Моргунов Вінниця,Бершадь ,Екс Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео