Слідство встановить, що саме спонукало ветерана війни з РФ взяти в руки гранату та піти до будівлі Уряду - Денис Монастирський

Слідство встановить, що саме спонукало ветерана війни з РФ взяти в руки гранату та піти до будівлі Уряду - Денис Монастирський
1451 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив, що правопорушник, який сьогодні намагався вдертися з гранатою до будівлі КМУ, здався поліції після перемовин зі своїм товаришем. Далі слідство з'ясує всі обставини подій.

"Правопорушник затриманий. Надалі з ним будуть проведені слідчі дії, в тому числі  призначено психіатричну експертизу. У ході слідства стане зрозуміло, що саме спонукало ветерана війни з РФ, сапера за спеціальністю, взяти в руки гранату та піти до будівлі Уряду. Але хочу наголосити, що ніхто не має права порушувати Закон, навіть якщо він є ветераном та захисником України!", - сказав очільник МВС.

Денис Монастирський  зазначив, що граната в його руках була бойовою. У випадку підриву могли загинути і травмуватися люди.

Очільник правоохоронного відомства подякував всім співробітникам поліції, ДСНС, СБУ, Управлінню державної охорони, які брали участь у цій спецоперації.

"Окрема подяка товаришу правопорушника - Василю, який зробив все для того, щоб переконати свого друга скласти зброю", - підкреслив він.

Нагадаємо, за фактом погроз гранатою у будівлі Кабміну буде відкрито кримінальне провадження.

Фото Миколи Анацького

 

2VdEqbUr8V1VtBHXGIn8BklDusERTxYt60A4kyfT.jpg

mwhQhcWSLB4fxmJ6DqPnL4hHqYQwlDqAtgz9zAGL.jpg

OVandTan5sslUxOwNtZhTMtD7QmBAjEaLJxC2LXO.jpg

Rrt7cw3ad0YddpiPMxOsPwOqScvlF9ST0jzsrgaZ.jpg

Ip0itsPKqiprqjDHbKtMsEKaNaHkVjXQTCceZZy5.jpg

wxPIloTDZG43SxlLqHldCxfOrnmY2akIDozCuS6O.jpg

fRfNkWvTkjMyQfJJ4udickgjTDhELAyKuXk6HNyB.jpg

mvs.gov.ua

Теги: міністр внутрішніх справ України,Денис Монастирський,КМУ, МВС, Міністерство внутрішніх справ України,Кабмін,Украина,Україна, Міністерство внутрішніх справ, Министерство внутренних дел,Министерство внутренних дел Украины,МВС,МВСУ,Денис Анатолійович Монастирський,Денис Монастирський МВС,Монастирський,Монастырский,Денис Монастырский,Кабмин,Кабмин Украины,Кабинет Министров ,Кабинет Министров Украины,Кабмін України, Кабінет Міністрів , Кабінет Міністрів України
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео