Офис генпрокурора открыл три уголовных дела против Вадима Столара

Офис генпрокурора открыл три уголовных дела против Вадима Столара
3955 ПЕРЕГЛЯДІВ

Офис генпрокурора открыл три уголовных дела против нардепа от «ОПЗЖ» и владельца медиахолдинга Live Network Вадима Столара.

Производства открыты за «противоправную деятельность, направленную на финансирование терроризма, легализацию имущества, полученного преступным путем и уклонение от уплаты налогов в особо крупных размерах». Производство открыты после соответствующего обращения ОО «Центр медиараследований «Булава».

Сведения внесены 7 июля по признакам противоправной деятельности, направленной на финансирование терроризма, то есть совершение уголовного преступления, предусмотренного ч. 1 ст. 258-5 УК Украины; по факту совершения указанным народным депутатом Украины противоправной деятельности, направленной на легализацию имущества, полученного преступным путем, то есть совершение уголовного преступления, предусмотренного ч. 3 ст. 209 УК Украины; а также по факту совершения народным депутатом Украины противоправной деятельности, направленной на уклонение от уплаты налогов, то есть совершение уголовного преступления, предусмотренного ч. 3 ст. 212 УК.

Досудебное расследование в трех указанных уголовных производствах продолжается.

Напомним, в 2006 году Столар был избран депутатом Киевского областного совета по списку «Нашей Украины» , а в 2010 году баллотировался в Верховную Раду уже от «Партии регионов», которую покинул после двух лет депутатства . В 2012 году вновь баллотировался в парламент, но безуспешно.

В 2019 году Столар был избран в Верховную Раду по списку «ОПЗЖ», является главой киевской ячейки партии.

Столар имеет интерес в строительном бизнесе Киева, в частности, издание «Схемы» сообщало о его тесных отношениях с мэром Виталием Кличко. Издание ZN.UA называло Столара правой рукой Кличко в 2015-2019 годах.

Также Столар является владельцем медиахолдинга Live Network, в который входят региональные телеканалы Live (ранее Kyiv.live), Odesa.live, Kharkiv.live.

368.media

Теги: Вадим Столар,Столар,Столар депутат,ОПЗЖ,Офис генпрокурора

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео