Міський голова Конотопа облив водою нардепа від партії «Слуга народу»

Міський голова Конотопа облив водою нардепа від партії «Слуга народу»
2131 ПЕРЕГЛЯДІВ

Артем Семеніхін «освіжив» Олександра Качуру. Сутичка сталася під час сесії міської ради у Конотопі, що на Сумщині. На неї приїхав народний депутат від «Слуги народу», який народився у цьому місті. На засіданні Качура поскаржився на якість  водопровідної води. Мовляв, така рідина не годиться ні для пиття, ні для приготування їжі. Пляшку із каламутною рідиною йому, нібито, передали містяни. Тож гість сесії показав її міському голові Артему Семеніхіну і пропрохав перевірити якість. 

Та мер міста сприйняв цей виступ парламентарія, як провокацію. Після словесної перепалки Семеніхін облив депутата водою. Згодом в інцидент втрутилася охорона. За фактом події правоохоронці порушили кримінальну справу. На прохання журналістів телеканалу «ПравдаТУТ» міський голова Конотопа прокоментував те, що сталося у сесійній залі:   

«Справа у тому, що до Конотопа приїхав одіозний  нардеп, «рускомірівець», права рука Новинського у Московському патріархаті, Олександр Качура. Ми разом з ним у школі навчалися. Я йому сказав, що нас виховували одні й ті ж вчителі, вчили, але чомусь я люблю Україну і всі ми любимо Україну, а ти бігаєш за московськими попами. Але почалося це з іншого. Він приїхав і почав зривати сесію, поливати мене брудом, ображати. І поставив півторалітрову пляшку води навпроти мене. Каже, це отака вода в крані. Я відповів: «Слухай, у нас свердловини дев’ятсотметрові. У нас можна воду пити навіть у шкільній вбиральні з крана. І такої води у Києві, де ти живеш, не знайдеш. У нас чиста вода. Туди не додають ні хлору, ні інших шкідливих речовин. Просто чиста вода.  Її можна, до речі, у пляшки розливати й продавати».

Источник

 
Теги: Артем Семеніхін,Олександр Качура,Конотоп,Міський голова Конотопа,Слуга народу,вода,Украина, Україна,Семеніхін,Качура, Слуга народу, Московський патріархат,патріархат,Новинський,Киев,Київ
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео