Денис Монастирський нагородив відомчими нагородами працівників системи МВС

Денис Монастирський нагородив відомчими нагородами працівників системи МВС
1698 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 6 серпня, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський нагородив відомчими відзнаками працівників системи МВС.

Годинники та подяки отримали співробітники Управління патрульної поліції у місті Києві, які, ризикуючи власним життям, врятували людину 16 липня у Дарницькому районі столиці. 

Поліцейські  останньої миті встигли схопити жінку, яка хотіла покінчити життя самогубством і вистрибнути з вікна. Правоохоронці тримали потерпілу допоки на допомогу не приїхали рятувальники. 

Очільник МВС подякував патрульним за професійні дії та підкреслив, що вчинком поліцейських мають пишатися колеги та громадяни України. 

"Говорити про збереження життя - це говорити про можливість, яку поліція може втілити найбільше. Нагода врятувати і зберегти життя людині випадає не кожному правоохоронцю. Для мене, як для громадянина, порятунок людини цінується найбільше. Ви підтвердили ваш девіз: "Служити і захищати". Це щоденна, складна робота. Але це ті моменти, які повинні знати і ними пишатися співробітники МВС та громадяни України. Маю честь працювати з такими людьми, як ви. Дякую вам!",- сказав Денис Монастирський. 

Також грамоти та подяки отримали працівники Київського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, які у максимально стислі терміни провели дослідження особливо небезпечного наркотичного засобу – героїну. 

У такий спосіб поліцейським Департаменту боротьби з наркозлочинністю вдалося швидко викрити та затримати наркоторгіців, які планували переправити особливо велику партію героїну до країн Європи. 

"У будь-якої перемоги завжди дуже багато учасників. Але сьогодні ми вирішили відзначити тих людей, хто дійсно наблизив фінал у серйозній справі - перекрити канал постачання наркотиків до Європи. Ви провели зразкову роботу, яка без перебільшення може увійти у підручники з даної спеціальності. Впевнений, далі результати будуть ще кращими", - наголосив Денис Монастирський. 

Нагадаємо, у Києві, 22 липня, Нацполіція затримала членів транснаціонального наркоугруповання та вилучила понад 368 кг героїну. Два громадянина Туреччини організували придбання героїну в Ірані та транзит наркотику через Україну до країн Європейського Союзу. Загальна вартість вилученої партії забороненої речовини за цінами «чорного» ринку становить понад мільярд гривень. 

 

 

 

Источник

 

Теги: Денис Анатолійович Монастирський,Денис Монастирський,Монастирський,Денис Монастырский,Монастырский,Денис Монастирський МВС,Монастирський МВС,Украина,Україна,Європа,Европа,МВС, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство внутрішніх справ України,МВСУ, Министерство внутренних дел,Министерство внутренних дел Украины,Очільник МВС
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео