Правоохоронці мають протидіяти впливу корупціонерів на формування ринку землі - Денис Монастирський

Правоохоронці мають протидіяти впливу корупціонерів на формування ринку землі - Денис Монастирський
1675 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це міністр внутрішніх справ України заявив сьогодні, 6 серпня, під час координаційної наради в Генеральній прокуратурі України. 

"У питаннях боротьби з  корупцією хочу звернути увагу на ще один надважливий аспект. Наразі відбувається старт справжньої земельної реформи. Формується довгоочікуваний ринок землі. На цьому етапі ми зобов’язані запобігти впливу корупціонерів на цей важливий для держави сегмент ринку", - наголосив очільник правоохоронного відомства. 

Водночас Денис Монастирський наголосив, що МВС налагоджує ефективний механізм взаємодії з суспільством з метою викорінення корупції.

«Найбільш ефективний результат викорінення корупції – це від’єднання державного службовця, який надає держпослуги від громадянина, який ці послуги хоче отримати. Там, де вдається розірвати цей зв’язок, маємо найбільший ефект. Це і отримання онлайн послуг, це і автоматична фіксація порушень ПДР. Саме тут, на мою думку, закладено потенціал боротьби з корупцією», - сказав міністр внутрішніх справ. 

Своєю чергою, голова Нацполіції Ігор Клименко зазначив, що за перше півріччя цього року слідчими розслідувалось  майже три тисячі кримінальних корупційних проваджень. Минулого ж року зазначений показник становив трохи більше  двох  тисяч.

«Серед корупційних посягань найбільше вчинено  у  бюджетній сфері – 412, земельних відносин – 78, у сфері охорони здоров’я – 66 та  фінансово-кредитній сфері– 47», - сказав очільник Нацполіції. 

Ігор Клименко наголосив, що Верховною Радою прийнято Закон, відповідно до якого злочини, пов’язані з декларуванням недостовірної інформації та неподанням суб’єктом декларування декларації віднесено до кримінальних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

«За результатами вжитих заходів Національною поліцією вже розпочато досудові розслідування за фактами вчинення 45 відповідних кримінальних правопорушень», - додав голова НПУ. 

За словами Ігоря Клименка позитивним чинником у напрямку протидії корупції є боротьба з її організованими формами.  Так,  поліцією задокументовано 55 організованих груп та 2 злочинні організації.  До їх складу входило 207 осіб. 

Нагадаємо, нещодавно оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області викрили посадовця, який вимагав за непроведення демонтажу торговельних об’єктів та виготовлення документів на їх розміщення на території Суворовського району м. Одеси.

Департамент комунікації МВС України 

 

7VTOsmMOMqUlmzyGC1tCyG6ynszBrzdxHZ7S2GKT.jpg

MBFq2GJT0Nhw2QNVXrCSkGLzS3RdHEerBSCOCZrh.jpg

pE8wk9UxdDHZePpQXNQL2zzaCSlMFnJ1r2pZME2t.jpg

gcpYG7WrMNdNYASEFC30iMroHM3p1D31MRlO9Ano.jpg

t6VZ6xJiihHXux0iaRkBrTH0NFFMoLJEdtg7i8dz.jpg

mvs.gov.ua

 
Теги: Правоохоронці ,Денис Монастирський,Денис Анатолійович Монастирський,міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський ,Денис Монастирський МВС,корупціонери,міністр внутрішніх справ України, ПДР,Украина,Україна,Монастирський,Денис Монастырский,Монастырский,Монастирський МВС,Європа,Европа,МВС, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство внутрішніх справ України,МВСУ, Министерство внутренних дел,Министерство внутренних дел Украины,Очільник МВС,Ігор Клименко ,Клименко,Одеса,Одесса,Департамент комунікації МВС України ,Департамент комунікації ,МВС Украины,МВС України,Одеська область, Одесская область,НПУ, Національна поліція, Національна поліція України,Национальная полиция,Национальная полиция Украины,Нацполіція,Нацполіція України,Нацполиция,Нацполиция Украины, Верховна Рада,Верховна Рада України, Верховная Рада,Верховная Рада Украины,ВР,ВРУ,ПДР,голова Нацполіції Ігор Клименко,голова Нацполіції Клименко
Автор: wikibazacom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео